Wpis z mikrobloga

Szczerze jak czytam czasem wypociny na tagu #przegryw to zastanawiam się jak można tak nisko upaść i pie.rdolić takie głupoty o różowych paskach. Ok, jak ktoś nie ma 180+ i zajebistej mordy to będzie mu ciężej, ale nie że to jest niemożliwe. I nie mówię tutaj o tekstach typu idź pobiegaj, zagadaj bro etc. Wy przegrywy, mający 165cm w kapeluszu, łoniaki na mordzie, pryszcze i depresje w komplecie + prace w kochłozie, chcecie płodnej Juleczki 8/10. Dostajecie to co reprezentujecie sobą, czyli jak jesteś jak opis powyżej to najwyżej Karyna spod bloku z brajankiem się wami zainteresuje ale to też rzadko. Zamiast poprawiać swój wygląd, status to płaczecie na tym tagu jakie to HIpErGamIcZne bEstIE, ciekawe czy wy będąc bananowymi oskarkami 190+, chcielibyście pukać jakąś tłustą 90kg Ludmiłe xD. JUŻ TO WIDZĘ. Nie dawno zobaczyłem ile wzrostu ma pociskacz takiej dupeczki jak Wiktoria GĄSIEWSKA. Potężne 174cm XDDD. Ale gość jest ogarnięty, ma status i coś robi ze swoim życiem. A jak zależy Wam na szarej myszce to na takie jest największy popyt i one są ściągane z rynku w mgnieniu oka, ale nie przez przegrywów płaczących nad własnym losem tylko przez ogarniętych facetów, więc ruszcie tą dupę i zacznijcie pracować nad sobą, włączcie sobie kanał Musisz wiedzieć, nie simpujcie i życie będzie lepsze.
#blackpill #redpill #przegryw #normictwo
  • 21
Szczerze jak czytam czasem wypociny na tagu #przegryw to zastanawiam się jak można tak nisko upaść i pie.rdolić takie głupoty o różowych paskach. Ok, jak ktoś nie ma 180+ i zajebistej mordy to będzie mu ciężej, ale nie że to jest niemożliwe. I nie mówię tutaj o tekstach typu idź pobiegaj, zagadaj bro etc. Wy przegrywy, mający 165cm w kapeluszu, łoniaki na mordzie, pryszcze i depresje w komplecie + prace w kochłozie,
ArthasMenethil - >Szczerze jak czytam czasem wypociny na tagu #przegryw to zastanawia...

źródło: cb56896f0dff678aa41ffb158f20c43b69e6e8144cda61ab05497e0b0a9964a9

Pobierz
@Ciemny009: Nie, nie znaczy że jest to niemożliwie. Którzy chcą juleczki 8/10? Wygląd, tzn. urosnąć 25cm do 190, bez tego będą śmiesznymi wypachnionymi karzełkami. Status według ciebie to bycie bankomatem? Pracować nad sobą, to kolejna gównorada, idź na wieś w polsce B i im to powiedz.
  • 1
@In-Cel: oczywiste że wzrost nie jest rzeczą nad którą idzie pracować, ale mając 165 w kapeluszu+ odpychający wygląd nie masz prawa na nic liczyć, ale jak ogarniesz wygląd masz szanse na zdobycie jakiegoś różowego. Oczywiście nie 7/10 tylko odpowiednio dla swojego wzrostu, przy tym że poniżej 170 to już jest kalectwo trochę moim zdaniem. Ale #!$%@? że 175 cm co na tym tagu się zdarza że to jest karzeł to przyprawia
@Ciemny009: No nie wiem czy nie kalectwo, 178 to ma mój stary i za wysokiego nigdy nie uchodził, a teraz ludzie wyżsi. Jak masz 165cm to tylko bankomatem możesz być, może inaczej jest wśród Papuasów, nie sprawdzałem.
  • 0
@In-Cel: proste że różowe wolą wyższych, ale jak nie wygrałeś na loterii genetycznej to musisz nadrobić jakoś ten deficyt, pomimo że to nie jest proste i sprawiedliwe jak wszystko w życiu. Niestety przez niski wzrost trzeba sobie skreślić dość dużą pulę dostępnych różowych ale nadal wiele pozostaje. Pytanie czy zamiast płakać nad wzrostem nie lepiej ogarnąć innych cech żeby go chociaż czymś trochę nadrobić?
@Ciemny009: Sam spostrzegłeś, że wolą wyższych. Deficyt wzrostu jest dla przeciętnego człowieka nienadrabialny. Może gdy ma się mordę powyżej przeciętnej to jakoś nadrobisz. Juleczki coraz wyższe, ale to moje obserwacje, nic poważnego. Osobiście mam inne problemy niż brak partnerki, wzrost mi odpowiada. Partnerki nie szukam. Zapominasz jednak, że żeby to robić, to trzeba być na utrzymaniu starych/mieć dobrze płatną pracę albo coś innego. Potrzeba czasu i pieniędzy, a większość przegrywów, świadomych
  • 0
@In-Cel: no o to mi chodzi, nie można wymagać zajebistego różowego nie dając nic w zamian, wiem że to wymaga czasu, dlatego lepsze jest robienie cokolwiek niż płakanie na tym tagu. A to że wzrost jest mega ważny to oczywiste, nawet ja jako facet mam większy respekt przed 195cm patyczakiem niż 168cm napakowanym karzełkiem. Taka natura. Więc jak masz jakieś 170cm, mordę i status to możesz sobie w piątkach przebierać spokojnie,
  • 0
@Panzwyklykly: dlatego przeciętniak powinien szukać jak już to słabej a nie zajebistej, jak sam będzie zajebisty to może sobie wtedy poszukać przeciętnej. Proste, hipergamia. Dlatego jak wyżej napisałem, masz 170cm to w życiu nie będziesz miał 7/10, chyba że jako beta bankomat, nigdy z pożądania. Więc mierzcie siły na zamiary
@Ciemny009 Obawiam się, że szary 170cm nawet trójki nie będzie mieć z pożądania.
No i to już chyba nie te czasy że wzrost nadrobisz. Ja sam mając 169-171cm (później uroslem do swojego obecnego poziomu- 175cm) miałem różową nadrabiając cechami ciemnej triady i morda (tzn akceptowalną mordą) ale z relacji młodego kuzyna i obserwacji środowisk pokolenia Z nadrabianie chyba nie wchodzi już w grę

BTW ile masz wzrostu?
  • 0
@itsoverforme32445: 184cm 3..2..1 OSKAR DEWELOPERSKI, KLAUDIUSZ ZARAZ NAPISZO. No ja widuje wśród moich znajomych że nadrabianie triadą działa w przypadku i tych niższych. Ja łącząc moją triadę z dobrą mordą i przyzwoitym wzrostem, nie będę ukrywał mogę na prawdę dużo. Nie oznacza to że jak ktoś niższy to nie może, może ale ma trudniej i ma mniejszy wybór
@Ciemny009 jeśli jestem przeciętnym nawet nie warto się starać, strata czasu. Piszesz mierzcie siły na zamiary. Później piszesz o hipergami to sobie zaprzecza. Przeciętne laski chcą być z kimś lepszym czyli jest to hipergamia. Mierzenie sił na zamiary to już startowanie do swojego poziomu lub niższego . Jesteś przeciętny ? Dostaniesz przeciętna dziewczynę ? Tak albo nie, nie ma reguły to od niej zależy w większości przypadków decyzja.

To nie jest recepta
  • 0
@Panzwyklykly: gorszą sobie ogarniesz na pewno będąc przeciętnym, natomiast przeciętną nie będzie tak łatwo, wtedy jak napisałeś zależy to od niej. Wyrób sobie charakter i trochę cech z triady to i te przeciętne ogarniesz, ale jak właśnie bierzesz co popadnie, simpisz potem i boisz się utraty to widać i szybko taki różowy zwieje bo uzna cię za słabego
@Ciemny009: #!$%@? głupoty Jeżeli jesteś niski z biednego domu co najwyżej możesz trafić na jakiegoś szona który wydoi cię z kasy którą oszczędzałeś #!$%@?ć te #!$%@? lepiej zapłacić albo wymyślić coś innego. Miłość nie istnieje w życiu mężczyzny poniżej 170,