Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka
W dzisiejszym odcinku Klapek dokonuje samozaorania, opisując, że największą bolączką w biznesie są tutejsi ludzie oceniając ich jako że:
- są niesłowni
- są leniwi
- są rozkojarzeni
- są kiepsko przygotowani do życia
- są doskonali w oglądaniu, patrzeniu się... gapieniu w telefony
- nie skupiają się na powierzonych zadaniach
Klapek od kilku dni szuka kogoś do pracy, ale trafił swój na swego.
BTW, jak można publicznie tak obrażać Khmerów ??? Kim on jest do jasnej cholery i co sobą reprezentuje, że ma czelność przedstawiać ich takim świetle i ich dyskryminować? Bezczelny typ co gówna wyprowadza do rowu.
Inna sprawa, że praktycznie przez cały odcinek nabija się z własnej "rodziny", w tym DżunQ.
Co on jeszcze k.u.r.....a wymyśli dla "kariery" i większej oglądalności?
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaszanka5555: To był ten debil LuckyStrike? Bo tak mi się kojarzy, ale nie jestem pewny.

Szokuje mnie też trochę tak, jak wielu wykopków żyje contentem, którego nienawidzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kaszanka5555: pieprzony LEN SMERDZACY!!! DO TEGO OSXUST,KLAMCA,KRADZIEJ !!! W obcym panstwie psuje OPINIE UCZCIWYM POLAKOM!!!Znajdzie sie ktos kto mu wrescie ryja opuchnietego oklepie za to 2szystko?!!No cisnienie podniosl scie...wo!!!
  • Odpowiedz
W dzisiejszym odcinku Klapek dokonuje samozaorania, opisując, że największą bolączką w biznesie są tutejsi ludzie oceniając ich jako że:

- są niesłowni

- są leniwi

- są rozkojarzeni

- są kiepsko przygotowani do życia

- są doskonali w oglądaniu, patrzeniu się... gapieniu w telefony
  • Odpowiedz
  • 7
@60scnds: Nie widzę tu nic szokującego. Klapek świadomie upublicznia swoje życie czerpiąc z tego kasę z YT. Więc świadomie naraża się na reakcję ze strony widzów. Nikt go do tego nie zmuszał. Gdyby wyciągał wnioski z naszego "hejtu" wyszedł by na ludzi.
  • Odpowiedz
Nie widzę tu nic szokującego. Klapek świadomie upublicznia swoje życie czerpiąc z tego kasę z YT. Więc świadomie naraża się na reakcję ze strony widzów. Nikt go do tego nie zmuszał. Gdyby wyciągał wnioski z naszego "hejtu" wyszedł by na ludzi.


@kaszanka5555 Serio nawet nie rozumiesz nawet tego, o czym piszę? Nie chodzi mi o niego. Z tego, co widziałem, to patus. Dziwi mnie natomiast, że Wy jesteście gotowi poświęcać mu
  • Odpowiedz
  • 1
@60scnds:

Dziwi mnie natomiast, że Wy jesteście gotowi poświęcać mu tyle energii, śledzić go, ciągle komentować nowości, analizować, dyskutować. To troszkę niezdrowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jak widzisz na Tagu - jesteśmy gotowi dużo poświęcić ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dla idei. Ciebie też to wciąga, przyznaj się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz