Wpis z mikrobloga

Skąd na wykopie takie poruszenie tą ustawą podpisaną przez dudę? Przecież to kolejna zasłona dymna żeby przykryć ważne tematy i sprawić żeby skłócić społeczeństwo. Marsz jest organizowany przez PO a wspierany przez hołownię, przypominam co popierają/popierali ich politycy:
- Likwidację gotówki
- Dyskryminację osób które nie chcą się szczepić
- Przymus szczepień i paszporty covidowe
- Lockdowny i kolejny cyrk jeśli WHO wymyśli sobie kolejną pandemię
- Realizują Agendę ONZ czyli paszporty CO2, zakaz samochodów spalinowych, 15 minutowe miasta i wprowadzenie robaków do naszego jadłospisu
- Likwidację klasy średniej poprzez wysokie podatki - cała władza ma być w rękach korporacji oraz polityków, reszta ma przyjmować dochód podstawowy i się nie wtrącać
- Wprowadzenie LGBT do szkół
- Kolejne przywileje dla ukraińców

Serio chcecie im dać paliwo i polityczne poparcie? Bo ja na pewno nie wybieram się na ten śmieszny marsz.

#bekazpisu #marsz #4czerwca #tusk #druzynatuska #neuropa #ukraina #koronawirus #polityka
  • 36
Skąd na wykopie takie poruszenie tą ustawą podpisaną przez dudę? Przecież to kolejna zasłona dymna żeby przykryć ważne tematy i sprawić żeby skłócić społeczeństwo.


@Viado: komisja, która jest zagrożeniem dla demokracji to nie jest ważna sprawa?
@Viado:

- Likwidację gotówki

- Dyskryminację osób które nie chcą się szczepić

- Przymus szczepień i paszporty covidowe

- Lockdowny i kolejny cyrk jeśli WHO wymyśli sobie kolejną pandemię

- Realizują Agendę ONZ czyli paszporty CO2, zakaz samochodów spalinowych, 15 minutowe miasta i wprowadzenie robaków do naszego jadłospisu

- Likwidację klasy średniej poprzez wysokie podatki - cała władza ma być w rękach korporacji oraz polityków, reszta ma przyjmować dochód podstawowy i
Skąd na wykopie takie poruszenie tą ustawą podpisaną przez dudę? Przecież to kolejna zasłona dymna żeby przykryć ważne tematy i sprawić żeby skłócić społeczeństwo


@Viado: co jest ważniejszego od jawnego przeniesienia nas z demokracji do dyktatury w 1 dzień xD?
@Viado: rano było takie zestawienie co boli prawakow i prawie strzeliłeś bingo. Robaki LGBT Soros nwo i nikt nam nie będzie mówił że mamy nie smrodzic w powietrze, bo to definiuje prawdziwego Polaka. Kościółek, potem palenie opon a wieczorkiem seks z żoną kolegi i tak się żyje, co nie?
@hashasq: ja popieram ten marsz, chociaż właśnie sam nie zamierzam nigdzie iść pod szyldem PO, KO czy innej Hołowni. Ta ustawa to raczej machanie szabelką w jakimś innym celu tak jak to było w przypadku lex TVN. Ale popieram wszelkie protesty przeciwko władzy, niech tylko tym razem dzieciarnia się tak szybko nie znudzi.
@tomaszk158 ja wiem, że jak ktoś jest okołopisowski, to można się zasmaic ale likwidacja gotówki to patologia, kwestia szczepień na covid to była kompromitacja (zaszczepiłem się chociaż po fakcie uważam, że niepotrzebnie, bo i tak za późno), głupie podejście do ochrony środowiska również nie jest zaletą, bo te plany są tak "ambitne" że aż nie sposób uwierzyć, że są prawdziwe. Robimy to na hura z pominięciem energetyki atomowej, no tak to się
@Viado: Czyś ty z konia spadł? PiS tą ustawą dosłownie rozmontował demokracje, wprowadzając możliwość udupienia każdego, bez podania powodu, bez możliwości odwołania się, bez jakichkolwiek konsekwencji dla wydających wyrok.
@Shatter: Mimo wszystko, ja w DOBRZE DZIAŁAJĄCYM państwie ze zdrowym prawem podatkowym jestem w stanie wyobrazić sobie wycofanie gotówki. Ja osobiście używam jej tylko na myjni samochodowej obok mojego domu (bo nie mają terminala xD). Mimo wszystko, to byłoby największą bolączką dla ludzi piorących pieniądze, zatrudniających na czarno itp. a nie dla kogoś, kto sprzedał coś na OLXie za 100zł i nie zapłacił podatku.
@tomaszk158 przecież prawdziwi przestępcy sobie poradzą xd
Brak gotówki to w zasadzie brak opcji "dorabiania sobie" młodych ludzi u nieprzedsiębiorcow, stuprocentowa kontrola nad twoimi finansami, możliwość odcięcia kogoś od pieniędzy, bo... (tu wstaw powód, już teraz ludzie z powodu pomyłek mają ogrsnicznae dostępy do kont bankowych, bez gotówki nie będą mieli w ogóle opcji się przed tym uchronić) i konieczność płacenia podatku od wszystkiego, no faktycznie, życie jak w Madrycie xd