Wpis z mikrobloga

Wygraj wyjazd do Gdańska z nazwa.pl!

Zaplusuj ten wpis i weź udział w konkursie, odpowiadając na poniższe pytanie:

Dlaczego trzeba robić kopie zapasowe skrzynek e-mail?

Najciekawszy komentarz nagrodzimy Voucherem na weekendowy pobyt dla 2 osób w 4-gwiazdkowym hotelu w Gdańsku!

Ale to nie wszystko! Każdy, kto zostawi komentarz lub zaplusuje ten wpis, otrzyma nagrodę w postaci Vouchera na usługę Mail Backup 25 GB na 3 miesiące, dzięki której można wykonywać automatyczne kopie zapasowe kont e-mail nawet co 5 minut, zarówno z serwerów bezpłatnych, jak i komercyjnych.

Konkurs trwa do godz. 23:59 w dniu 1.06.2023 r. Wyniki podamy już 2.06.2023 r.

#rozdajo #nazwapl #gdansk #voucher #zadarmo #hosting #cloud #cloudhosting #serwer #server #wygrana #konkurs #zabawa #mail #backup #bezpieczenstwo #mailbackup #kopiazapasowa #wakacje #hotel #wyjazd #odpoczynek #poczta #zabezpieczenie

Regulamin: https://static.nazwa.pl/regulaminy/inne/Regulamin_Wygraj_wyjazd_do_Gdanska_z_nazwapl_wykoppl.pdf
nazwapl - Wygraj wyjazd do Gdańska z nazwa.pl! 

Zaplusuj ten wpis i weź udział w kon...

źródło: Wygraj wyjazd do Gdańska z nazwa.pl!

Pobierz
  • 44
  • 3
Czas na podsumowanie konkursu!

Dziękujemy Wam za wszystkie komentarze oraz plusy. Pora przyznać nagrody!

Nagrodę główną, czyli Voucher na weekendowy pobyt dla 2 osób w 4-gwiazdkowym hotelu w Gdańsku, otrzymuje @Loloman! Serdecznie gratulujemy i życzymy udanego wypadu! Skontaktujemy się z Tobą na priv i przekażemy wszystkie niezbędne szczegóły.

Dla wszystkich pozostałych uczestników, tych komentujących i plusujących, mamy obiecane Vouchery na usługę Mail Backup 25 GB. Otrzymują je: @CzarnyGK, @vivianka,
@nazwapl o? Czyżbym w końcu coś wygrał realnego i ciekawego na wykopie? To byłoby dopiero coś :p Ale jak mówi moje wykopowe doświadczenie, zobaczymy! Jestem jednak dobrej myśli i nie omieszkam się zamieścić info jak było jak się wszystko uda :)
#konkurs #nazwapl #wygrana #lolomanwgdansku :)

Tak czy siak cieszę się i dziękuje, zrobiło mi to miły dzień!
I pamiętajcie by robić kopię maili a i najlepiej wszystkiego co przy stracie by