Wpis z mikrobloga

Patrząc na główną to problemami dla 'lewactwa'* są :
- łamanie praworządności
- łamanie konstytucji
- łamanie praw człowieka
- nierówności społeczne
- wolność osobista
- walka z kościołem w przestrzeni państwowej
- niekompetencja urzędników każdego szczebla

Natomiast problemami dla prawactwa są
- czorna syrenka i kleopatra
- prywatna firma przerobiła se logo na tęczowe
- murzyn pierdnął w miejscu publicznym za wielką wodą
- samochody nie będą robiły brum brum i chmary dymu
- chłop się przebrał za babę
- geje się r*chają ( no niemożliwe co nie?)

* lewak to oczywiście każdy, kto nie zgadza się z korwinem i memcenem.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka
  • 110
@PrzeKomentator: No fajnie, ale mało merytorycznie. Praktycznie wszystkie rzeczy z pierwszej grupy dotyczą też prawicy. A druga grupa to żart, chociaż w pewnym stopniu to są problemy, ale o wiele szersze i niektórzy nawet nie rozumieją o co chodzi.
@Chris_Karczynski: Wszyscy jesteśmy debilami. Ja od 20 lat głosuje na PO i mi to całkowicie pasuje. Więc nie wiem skąd pomysł, że pójdę głosować na PiS? Prędzej pójdę głosować na lewicę, zresztą kiedyś głosowałem na SLDe, bo obiecali, że idziemy do NATO i UE i jakoś nie żałuję.

Z Korwina i tych jego bajek to się wyleczyłem w 1994 roku. Oczywiście mityczny program gospodarczy w stanie kwantowym jednocześnie istnieje i go
@Chris_Karczynski: Nie ważne, ważne że teraz on nie widzi tego na wykopie (bo przecież analizuje każdy wpis pod kątem jaki użytkownik na jaką partie głosuje) i pasuje mu to do wstawiania takiej narracji a reszta neuropków wyplusuje, bo jest coś anty prawactwo. Generalnie każdy kto ma olej w głowie powinien jechać z pisowskim ścierwem, a ten gniot to kolejny kamyczek żeby wywieźć ich na taczkach.
@angelofdeath007: problem w tym, że elektoratu pisu nie ruszy ta ustawa, bo to w większości ludzie starsi 50+ którzy patrzą na socjal typu 800+, 14 emerytura, laptop dla swoich dzieci itd. Jak się im rzuci odpowiednio dużo pieniędzy z podatków to mają #!$%@? na wszystko innego. Nie potrafią patrzeć na kilka lat do przodu. To jest beton.
@PrzeKomentator: teraz w modzie walka z WHO (XDD) pare miesięcy temu straszenie świerszczami, stawianie znaku równości pomiędzy UE i ZSRR (XD) i tak to się kreci na psychoprawicy kilka miesięcy straszenia swoich oblężonych wyborców, a raz na jakiś czas tiktok typu "podatki mogą być niskie i proste" "grill trawa dwa samochody" i tak to się kreci, a czy oni w ogóle mają jakiś plan na rządzenie i odpowiednie osoby na swoje
@PrzeKomentator
1. Gdzie była lewica jak łamano praworządność podczas pandemii i łamano wszelkie prawa obywateli? Była za.
2. Łamanie konstytucyjnych praw obywateli w tamtym czasie? Lewica była za.
3. Jak wyżej. Lewica była za. Nawet najgłośniej krzyczała i chciała odbierać jakiekolwiek prawa pewnym grupom ludzi.
4. Nierówności społeczne. Tu się zgodzę. Chcą dalej pogłębiać nierówności poprzez likwidację klasy średniej poprzez uchwalanie "zielonych ustaw". Fit for 55, kolejne podatki na mięso, samochody, samoloty.
a widziałas łajzo jak wygladaja w naszym kraju dojazdy gdziekolwiek czy to koleja


@Kujamandzaro: całkiem nieźle, jeźdżę regularnie pociągami popijając sobie piwko w warsie. Nie denerwuj się tak, samochodziarzu, bo potem będziesz trąbił na każdego po drodze z tych nerwów xD