Wpis z mikrobloga

Patrząc na główną to problemami dla 'lewactwa'* są :
- łamanie praworządności
- łamanie konstytucji
- łamanie praw człowieka
- nierówności społeczne
- wolność osobista
- walka z kościołem w przestrzeni państwowej
- niekompetencja urzędników każdego szczebla

Natomiast problemami dla prawactwa są
- czorna syrenka i kleopatra
- prywatna firma przerobiła se logo na tęczowe
- murzyn pierdnął w miejscu publicznym za wielką wodą
- samochody nie będą robiły brum brum i chmary dymu
- chłop się przebrał za babę
- geje się r*chają ( no niemożliwe co nie?)

* lewak to oczywiście każdy, kto nie zgadza się z korwinem i memcenem.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka
  • 110
  • Odpowiedz
@stannis: Śmieszne jest też to że trochę wykopków myśli, że PIS jest w stanie coś zrobić tą ustawą Tuskowi xD
Przecież PIS nie ruszy PO, a PO nie ruszy PISU, bo mają pakt od kilkunastu lat.
Jeśli myślicie, że pis zaatakuje PO to jesteście ciemniejsi niż lewica i Hołownia razem wzięci. Ustawa jest skierowana głównie przeciwko polskim przedsiębiorcom w postaci spółek.
  • Odpowiedz
Ale hak murzyn pierdnął to wy sie kładliście pod abamasada i robiliście strajk xD


@Canova:

Klękajcie, przepraszajcie bo murzyn ćpun za wielką wodą się przekręcił


@nicspecjalnego:
I po co próbujecie nieudolnie stworzyć tutaj jakąś oś symetrii? Kilkadziesiąt osób więło udział w jednorazowym happeningu w jednym mieście.
A na głównej jeszcze przez ponad rok rasiści prowadzili intensywną kampanię informacyjną o byle czym, o ile tylko przestępca był czarny. I zbierało o
  • Odpowiedz
Śmieszne jest też to że trochę wykopków myśli, że PIS jest w stanie coś zrobić tą ustawą Tuskowi xD


@Chris_Karczynski: Coraz bardziej dochodzę do wniosku, że ich celem jest zgrillowanie konfederacji nawet w drugiej kolejności xD elektorat PO czy Hołowni na PiS nie zagłosuje, a konfederacja owszem. Na Dudę głosowali 3 razy częściej niż inni wyborcy.
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski mysle, ze to konfederaci maja jakis pakt z pisem i tak zmanipulowali swoich zwolennikow, ze co by sie nie dzialo to kuce zawsze zmieniaja temat na platforme. Tak wlasnie ty robisz - dyskusja jest o tym czy kuce popieraja swinstwa pisu, a ty robisz wszystko zebysmy dyskutowali o jakims spisku platformy.
  • Odpowiedz
@Jariii: Po co elektorat konfy miałby głosować na PIS? Konfiarze zagłosują na konfę. Jeżeli konfa zbierze takie poparcie jakie ma teraz w sondażach to PIS nie będzie miał większości i o to chodzi. Bez większości nie przegłosują różnych gówien. Dlatego każdy głos na konfę się liczy. Ma to nawet większe znaczenie niż Prezydent, bo odrzucenie ustawy przez prezydenta kieruje ją z powrotem do sejmu i znów liczy się ile posłów zagłosuje
  • Odpowiedz
@stannis: Ja tylko śmieję się z tego, że wykopki myślą, że PIS zaatakuje tą ustawą PO, a tak nie będzie. Ustawa jest zła, cała konfa o tym mówi, głosowali przeciwko i co jeszcze mają zrobić? Nie ma znaczenia, bo przez takich ludzi jak wy PIS ma dziś większość.
  • Odpowiedz
  • 3
@PrzeKomentator Umniejszenie tematu żeby punkt widzenia przeciwnika wydawał się nieważny, całkiem żałosne. jeśli zakaz sprzedaży samochodów spalinowych to dla ciebie "samochody nie będą robiły brum brum" i pękanie dup prawaków to z tobą można podyskutować co najwyżej o nowym serialu na netflixie
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski: Elektorat konfy to zbieranina wariatów, szurów, gimbusów i ludzi co nie ogarniają polityki. To nie jest zwarty fanatycznie UPR. W praktyce mają te swoje 4-5% betonu, reszta to potencjalny elektorat PiSu. Trzeba ich tylko odpowiednio zgrillować w TV, a wiem to z własnego doświadczenia po kontaktach z ludźmi co mówili, że zagłosują na konfę. Na co tylko się uśmiechnąłem i zapytałem, a chcesz zobaczyć ich tweety ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Chris_Karczynski no beka w #!$%@?, wpis o kucach i konfederacji, a kuc jak zaprogramowany zaczyna automatycznie belkotac o platformie.

Ty serio nie zauwazyles, ze zrobiles dokladnie to o czym napisalem? Ze co by sie nie dzialo to kuc zawsze zmieni temat na platforme?
  • Odpowiedz
@stannis: @Jariii Jesteście zbyt prostymi ludźmi. Przez takich jak wy w tym kraju nigdy nic się nie zmieni. Odpowiedzcie sobie na jedno zajebiście ważne pytanie. Czym różnicie się od starych bab głosujących od 30 lat na te same mordy?
Zagłosujecie na jesieni na KO, nawet jeśli wygrają to co się zmieni? Program gospodarczy mają taki jak pis, głosowali razem z nimi za gównami typu 800+, kredyty 2% a nawet chcieli 0%,
  • Odpowiedz
  • 15
@Chris_Karczynski no coz, dyskusja jest o tym co robia kuce - ja postawilem teze, ze kuce slepo atakuja platforme, nawet gdy inni robia cos zlego, a ty zrobiles wszystko zeby potwierdzic moja teze, nie mam juz nic do dodania.
  • Odpowiedz
@PrzeKomentator:

- wolność osobista


Lewactwo i wolność osobista xDD

Większość z listy którą wymieniłeś to są lewicowe urojenia.
W jaki sposób prawa człowieka w PL są łamane ?
- nierówności społeczne (walczycie o przywileje dla kobiet i pogłębienie nierówności społecznych )
- walka z kościołem w przestrzeni państwowej (raczej wyśmiewanie wiary na marszach równości)
- niekompetencja urzędników każdego szczebla ( xDD )

Już nie mówiąc o waszej chorei ideologii w której
l--RAD--l - @PrzeKomentator: 
- wolność osobista

Lewactwo i wolność osobista xDD

Wi...

źródło: cc52cd70b309129b1f2bc1be5e70618812e48e1e85ea7f32dadc4c62972618a0

Pobierz
  • Odpowiedz