Wpis z mikrobloga

Patrząc na główną to problemami dla 'lewactwa'* są :
- łamanie praworządności
- łamanie konstytucji
- łamanie praw człowieka
- nierówności społeczne
- wolność osobista
- walka z kościołem w przestrzeni państwowej
- niekompetencja urzędników każdego szczebla

Natomiast problemami dla prawactwa są
- czorna syrenka i kleopatra
- prywatna firma przerobiła se logo na tęczowe
- murzyn pierdnął w miejscu publicznym za wielką wodą
- samochody nie będą robiły brum brum i chmary dymu
- chłop się przebrał za babę
- geje się r*chają ( no niemożliwe co nie?)

* lewak to oczywiście każdy, kto nie zgadza się z korwinem i memcenem.

#neuropa #bekazprawakow #bekazkonfederacji #polityka
  • 110
@PrzeKomentator:

- łamanie praworządności

- łamanie konstytucji

- łamanie praw człowieka

- nierówności społeczne

- wolność osobista


I dobrze, gdzie wady? Zawsze będę głosował na ludzi którzy będą niszczyć wartości eurokołchozowe i lewackie. Tylko pod krzyżem Polska jest Polską, a nie jakimś antychrześcijańskim motłochem.

- geje się r*chają ( no niemożliwe co nie?)


Znowu odwracacie konta ogonem. Antychrześcijanie mają tylko do zaoferowania seks, oglądanie bijącej się patologii na fame mma i
(raczej wyśmiewanie wiary na marszach równości)


@l--RAD--l: typowe dla prawactwa, wzięcie jednego przypadku, zresztą podczas którego nic złego się nie stało, jako ogólnoświatowy trend. xD
Antychrześcijanie mają tylko do zaoferowania seks, oglądanie bijącej się patologii na fame mma i picie do przytomności. To są chore wartości i upadek człowieka a nie jakakolwiek wartość.


@ANTYPOLAND: fame mma i picie do przytomności to w 90% katolicy, tam nie ma wyższej statystyki ateizacji niż w reszcie społeczeństwa.
Wymyśliłeś sobie oblężoną twierdzę.
@Creed-Bratton: to przejrzyj sobie rozkłady jazdy na mniej uczęszczanych liniach gdzie ludzie żeby zdążyć na 8 do pracy musieliby wstawać o 5 by być na miejscu o 6:30 bo następny pociąg jest dopiero o 10 o opóźnieniach nawet nie wspominam
XD

- jeszcze hejt

- lgbt

- brak toalet dla śmigłowców bojowych

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@YnadYnad: Przecież znaleziska na te tematy 1 i 3 dodają wyłącznie prawaki, na temat 2 też większość to prawicowe znaleziska otagowane "bekazlewactwa"
Natomiast problemami dla prawactwa są

- łamanie praworządności

- łamanie konstytucji

- łamanie praw człowieka

- wolność osobista

- niekompetencja urzędników każdego szczebla


@Shuwaks: jakoś tego #!$%@? nie zauważyłem, masz może jakieś dowody czy to zwykły chochołek?
problem w tym, że elektoratu pisu nie ruszy ta ustawa, bo to w większości ludzie starsi 50+ którzy patrzą na socjal typu 800+, 14 emerytura, laptop dla swoich dzieci itd. Jak się im rzuci odpowiednio dużo pieniędzy z podatków to mają #!$%@? na wszystko innego. Nie potrafią patrzeć na kilka lat do przodu. To jest beton.


@Chris_Karczynski: brawo kolego, to o czym normalni ludzie mówili w 2015 roku, prawaki piszą w
1. Gdzie była lewica jak łamano praworządność podczas pandemii i łamano wszelkie prawa obywateli? Była za.

2. Łamanie konstytucyjnych praw obywateli w tamtym czasie? Lewica była za.

3. Jak wyżej. Lewica była za. Nawet najgłośniej krzyczała i chciała odbierać jakiekolwiek prawa pewnym grupom ludzi.


@Nofuck: A ty w ogóle dopuszczasz wprowadzanie jakichś obostrzeń podczas jakichś epidemii?
@Chris_Karczynski: no ja np głosowałem przeciw PiS i innych też na to namawiałem, a ty na kogo głosowałeś w 2015?

Gdybyście o tym nie mówili to dziś bylibyśmy dokładnie w tym samym miejscu.


@Chris_Karczynski: Nie moja wina że ludzie zamiast faktów woleli słuchać słodkiego pierdzenia prezesa (niektórym to zostało do dzisiaj)