Wpis z mikrobloga

@kalafi0r: PO jest lepsze od PiS, ale z punktu widzenia interesu Polski nadal jest złem. W Polskiej polityce nie ma obecnie mężów stanu jak choćby Ignacy Jan Paderewski. Każdy z nich walczy głównie o własny interes.
@Kryspin013: Czyli jednak nie wyprowadzili nas z UE? Swoją drogą to jak te ich wszystkie regulacje zaczną wchodzić w życie to sami będziecie chcieli z niej wyjść xD Aż szkoda, że zakaz aut spalinowych dopiero od 2035, bo długo muszę czekać na wasz bul dupy xD
@Kryspin013: Czyli jednak nie wyprowadzili nas z UE? Swoją drogą to jak te ich wszystkie regulacje zaczną wchodzić w życie to sami będziecie chcieli z niej wyjść xD Aż szkoda, że zakaz aut spalinowych dopiero od 2035, bo długo muszę czekać na wasz bul dupy xD


@Chris_Karczynski: wspaniały fikołek. Nie wiem czy przespałeś ostatnie półtora roku ale może kojarzysz taką sytuację jak wybuch wojny na ukrainie? Chociaż, czego ja oczekuję
@Kryspin013: Czyli gdyby nie wojna to by nas wyprowadzili?


@Chris_Karczynski: Nie, bo 100% tego nie możemy być pewni ale m. in. przez wojnę zajebiście wzrosło poparcie dla UE i jest najwyższe od lat, a pis mimo wszystko nie ma jeszcze władzy absolutnej i akurat do tej rzeczy potrzebowałby aprobaty społeczeństwa. Niemniej zobacz jak przez lata próbowali #!$%@?ąc o polexicie i tworząc propagandę o unii.
@Chris_Karczynski nie rozumiesz ze jak zgadzasz się na to co dzieje się teraz to to że nie będziesz mógł spalinowka jeździć to będzie twoje najmniejsze zmartwienie bo w ogóle nie będzie cie stać na samochód (I na lekarza i na szkole dla dzieci i na mieszkanie i na obiad w restauracji i na to żeby za granicę wyjechac tak jak dzis ludzi na Białorusi)? #!$%@? są jakieś rzeczy co do których można
Będą tak pisać, bo pamiętają czasy PO. Wtedy nic się nie zmieniało, wszystko w zamrażarkach albo cholera wie gdzie. Też rzucali się na koryto, też obsadzali wszędzie swoich, mieli TVP i TVN. Jakby nie przegapili siły internetu, to by nadal rządzili. Szczujnia jednych na drugich też ich napędzała.

Jeszcze starsi pamiętają próbę wykolejenia SLD czyli popis. Tusk z Kaczorem za rękę chodzili.

Sami sobie takie łatki nadali. Te same mordy ciągle u