Wpis z mikrobloga

gdybym był Brazylijczykiem, głosowałbym na Bolsonaro.
gdybym był Węgrem, głosowałbym na Orbana.
gdybym był Amerykaninem, głosowałbym na Trumpa.
gdybym był Turkiem, głosowałbym na Erdogana.

głosowałem na Dudę w II turze zarówno w 2015, jak i 2020. głosuję na Konfederację.
dlaczego? po prostu jestem patriotą.
a antypolskie neuropki, a antypolskie lewaki? wyją z wściekłości, bo cóż im pozostało?

#bekazlewactwa #bekazpisu #neuropa #4konserwy #konfederacja #wojna #ukraina #bekazpodludzi #polityka #turcja #usa
  • 56
@mieszczanski_trubadur nie jesteś patriotą, jesteś naiwniakiem aktywnie działającym na szkodę własnego państwa i wszystkich jego obywateli, głosując na prorosyjskich złodzieji o totalitarnych zapędach, którzy wycierają sobie mordy tradycją i wiarą (co jest dla mnie jako osoby wierzącej czymś paskudnym). Mam szczerą nadzieję, że zdasz sobie sprawę ze szkodliwości i głupoty twojego wpisu, a na najbliższych wyborach podejmiesz bardziej dojrzałą decyzję.

2/10 bo odpisałem
@Saprofit: zgłaszam, bo tam był regularne wyzwiska w moją stronę

lubisz zamordyzm


@Saprofit: nie ma nic złego w zamordyzmie, jeśli ma słuszne przesłanki i jest w interesie Narodu. nie jestem liberałem.
@Tremade o, nawiedzony neuropek.
@Tenbezkonta w nadchodzących wyborach będę głosował na Konfederację, bo jestem patriotą. jesteś katolikiem? chyba takim od bonieckiego i lemańskiego XD btw. to chyba twoja pierwsza wypowiedź na tym portalu, czym sobie zasłużyłem?
@mieszczanski_trubadur przynajmniej nie na pis ¯_(ツ)_/¯
do napisania komentarza bardziej nakłoniło mnue to, że w II głosowałeś na dudę.
Jestem w stanie jeszcze zrozumieć, że ktoś kto chce dobrze dla Polski może ze swoich róznych powodów głosować na konfę. Ale serio na dudę? Biorąc pod uwagę twój sposób wysławiania się nie wydajesz się tak ograniczony, żeby nie widzieć co rządy pisu robią z naszym krajem.
@mieszczanski_trubadur: Dopisz jeszcze: "Gdybym był Niemcem i gdybym żył w 1933, to głosowałbym na Hitlera, a w 1941 z chęcią odkręcałbym kurki. A gdybym był Polakiem nieco później, to zapisałbym się do UB, do partii i do ZOMO".