Wpis z mikrobloga

gdybym był Brazylijczykiem, głosowałbym na Bolsonaro.
gdybym był Węgrem, głosowałbym na Orbana.
gdybym był Amerykaninem, głosowałbym na Trumpa.
gdybym był Turkiem, głosowałbym na Erdogana.

głosowałem na Dudę w II turze zarówno w 2015, jak i 2020. głosuję na Konfederację.
dlaczego? po prostu jestem patriotą.
a antypolskie neuropki, a antypolskie lewaki? wyją z wściekłości, bo cóż im pozostało?

#bekazlewactwa #bekazpisu #neuropa #4konserwy #konfederacja #wojna #ukraina #bekazpodludzi #polityka #turcja #usa
  • 56
@RandomOldboy: dlaczego tak twierdzisz? bo nie jestem progresywnym, tęczowym liberałem?
@swinkapl zakazy są podstawą zdrowego państwa. należy zakazywać tego, co nie leży w interesie Narodu.
@flash890 nie jestem sodomitą
@Rad-X oszczerstwa neuropy.

nie dorosliscie do wolnosci wyboru


@Harven: wolnośc wyboru jest tylko wtedy, jak się wybiera lewaków, tak?

@USSCallisto dlaczego polubiłeś szaklujący mnie komentarz? chyba byłes prawicowcem?
@mieszczanski_trubadur: nikt nie wrzeszczy to Twoje urojenia bo jesteś zamknięty w bardzo małej bańce informacyjnej, co świadczy o szalenie małych horyzontach, dlatego nie dziwię się też że Twoja definicja patriotyzmu to głosowanie na ludzi którzy doprowadzają Polskę na skraju uni europejskiej i dążą do zubożenia społeczeństwa przy zwielokrotnieniu swoich majątków.
@mieszczanski_trubadur dla mnie patriotyzm to dbanie o środowisko, dążenie chociaż pośrednie do tego (poprzez głosowanie w wyborach) aby ludzie w tym kraju mieli możliwość bycia sobą dopóki nie krzywdzą innych - nieważne czy są ateistami, prawosławnymi, czy kochają osoby innej płci. Aby mój kraj był miejscem gdzie są sprawiedliwe sądy, telewizja nie manipuluje przekazu, a w państwowych spółkach siedzą ludzie, którzy są najlepsi na te stanowiska a nie ci, którzy są lojalni
dlaczego polubiłeś szaklujący mnie komentarz? chyba byłes prawicowcem?


@mieszczanski_trubadur: nie jestem prawicowcem. Pluję na lewaków i neuropków, zagłosuję na Konfederację, ale nie uważam się za prawicowca. A jak ktoś pieprzy głupoty to nie będę go bronił tylko dlatego, że głosuje na tę samą partię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mieszczanski_trubadur wiesz że PiS nie ma wyłączności na patriotyzm?
Ja uważam się za patriotę i właśnie z tego powodu nie będę głosował ani na PiS który niszczy klasę pracującą, ani na konfederację którzy w trakcie konfliktu na ukrainie wydają się być zbytnimi onucofilami.

Dramatem niestety jest to, że reszta opozycji również nie reprezentuje sobą poglądów z którymi można by się utożsamiać ( ͡° ʖ̯ ͡°)