Wpis z mikrobloga

W polskich szkołach stabilnie, bez zmian.
Moja siostrzenica jest szykanowana i poniżana bo ma troche lepsze oceny od innych (po prostu jest zdolna)
Chodzi na dodatkowe sporty
Z tego powodu w szkole się z niej śmieją i poniżają.
Na zwyroli nie ma sposobu bo tak jest stworzony system. Premiowane są curvy i patologia.
Zwyrole klasycznie: dokuczają normalny osobom w kiblach robią patologie (papier mokry na ściany) i cały czas szukają sposobu jak umilić życie innym.
#przegryw #szkola #depresja #polska
  • 9
  • 3
@Adiog: W bananowych szkołach jest inna skrajność, może mniej patologii, ale w późniejszych klasach zaczynają się szybciej narkotyki i inne używki bo małe banany nie wiedzą co robić z kasą. Już kuzyn chodził mój do gimnazjum bananowego "katolickiego" to szkoda gadać... w wieku 23 lat się wyhuśtał przez złe towarzystwo ;/ ehhhh..
Z tej szkoły kuzyna "powstało" 2 morderców co rodziców zamordowali kosą (kilkanaście - kilkadziesiąt ran)
@artem17: przypomniałem sobie. zrób o tym nowy wpis tylko dodaj więcej tagów. Dodaj tagi powiązane z tagiem #szkola. Plus tagi: przemoc, policja, kuratorium, pytanie i jakie tam jeszcze tagi pasują.

Jestem pewien że znajdzie się ktoś kto dobrze powie co skutecznego możecie zrobić w tej sprawie. Takie wpisy już były w przeszłości więc moze teraz też ktoś pomoże. Działaj miras.