Wpis z mikrobloga

Żelkowe #rozdajo z okazji dnia dziecka ()

Na sklepie promka -20% na ,,Smaki dzieciństwa" oraz -10% na resztę żelasów-(też)k^tasów ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pozdrawiam serdecznie wszystkich mirków i mirabelki z tagu #nostalgia ʕʔ
W weekend zapraszam do zbierania patyków, bo urządzamy wojnę z pokrzywami, za moimi barakami (°°

Standardowe zasady:
-> obserwujecie tag #gusto
-> plusujecie posta
-> Podrzucacie mi dzieciaki (z aktualną książeczką zdrowia) na tydzień do żelkowni;
-> Wygrywacie 2 kubeczki żelków Gusto, np o takie słodkie, urocze żelki malinki ( ͡° ͡°)

Wygrywają 3 osoby, jak zawsze ( )
Kwasny_konfident - Żelkowe #rozdajo z okazji dnia dziecka (。◕‿‿◕。)

Na sklepie promka...

źródło: nostalgia kropka rar

Pobierz
  • 39
@Sprus: Czasem się tak zdarza, że podczas mieszania masy mogą się składniki nie rozpuścić perfekcyjnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jesteśmy małą firmą, więc w sumie maszyny, błędy ludzkie się zdarzają
Ale same grudki nie wpływają znacznie na jakość żelka, a na pewno nic groźnego z tego powodu się nie dzieje, więc to kwestia głównie tego jak doświadczasz jedzenie żelków
@gigachad_has_entered_the_chat: Dużo osób na Wykopie uważa żelki Gusto za coś smacznego, ciężko określić Gusta cnie

Nasze żelki są miękkie i mają charakterystyczny smak, fakturę - nie wszyscy to lubią, niektórzy właśnie preferują

W razie czego dopóki jest promka możesz jakiegoś Mysteryboxa złapać, to przetestujesz sobie X żelków, zobaczysz czy Ci smakują

W razie czego, zawsze znajomym można oddać
Ja tak zrobiłem z radioaktywnymi żelkami ( ͡° ͜ʖ ͡°
@Sprus: xDD

Chrupki kukurydziane, mikrofalówka na 5 sekund i po robocie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

<Firma Gusto nie odpowiada za potencjalne szkody psychiczne, fizyczne oraz materialne w przypadku przetestowania tego rozwiązania. Zaleca się podejmowanie decyzji