Wpis z mikrobloga

Gdzie z rodziną(2+1) można pojechać na pierwsze "egzotyczne" wakacje? Od kiedy mi się udało służbowo pojechać na Majorkę bardzo chciałem ją rodzinie pokazać - ale tak policzyłem z grubsza koszty to same loty(3k) i nocleg (7k) są astronomiczne. Możecie polecić jakieś fajne kierunki gdzie można taniej i bezproblemowo się dostać a jednocześnie zobaczyć trochę pięknego świata, pozbierać muszelki i palmę zobaczyć? :P

A może trzeba przeboleć, odłożyć i spełniać marzenia?


#podroze #rodzina #dzieci #kaszojad
anonim1133 - Gdzie z rodziną(2+1) można pojechać na pierwsze "egzotyczne" wakacje? Od...

źródło: 348952158_526782049666325_3478740397228934621_n

Pobierz
  • 12
Możecie polecić jakieś fajne kierunki gdzie można taniej i bezproblemowo się dostać a jednocześnie zobaczyć trochę pięknego świata, pozbierać muszelki i palmę zobaczyć? :P


@anonim1133: To może Bałkany, poza Chorwacją, a przynajmniej jej bardziej turystycznymi miejscowościami? Ale jak nie zapolujesz na jakieś tanie linie lotnicze odpowiednio wcześniej, tak co najmniej z 2-3 miesiące, to nie licz na to, że będzie tanio
najgorzej bo przysiągł bym, że jeszcze niedawno 3k widziałem za nocleg w tym samym hotelu co jest 7k teraz


@anonim1133: No to akurat nic dziwnego, raczej wszędzie mają osobne cenniki na główny sezon, jeszcze inny na okolice, a zupełnie inny na pozostały czas. Bardziej nawet mówiłem o tanich lotach, bo tutaj masz zasadniczo dwa wybory, albo lecisz tam gdzie chcesz i zamawiasz kilka miesięcy wcześniej, albo lecisz tam, gdzie akurat jest
@anonim1133: polecam przełom września i października, a nawet listopad.

Ja sam byłem na początku grudnia i wciąż było ciepło, ale już nie upalnie. Korzystałem z Bookingu, ale z tego co pamiętam w AirBnb też było całkiem sporo opcji do wyboru. Na Malcie angielski jest językiem urzędowym, więc nie będzie problemu z dogadaniem się; kraj jest pełny angielskich emerytów ;)
Polecam też skorzystanie z wycieczki z polskim przewodnikiem, ja byłem chyba z