Wpis z mikrobloga

Ehh nie mogę się skupić na swoim hobby, bo ostatnio zacząłem mieć refleksje... że w sumie będę wiecznie sam. Swojego życia już nie cenie na tyle by to robić dla siebie. Nie mam pomysłu jak się ponownie zmotywować do robienia "rzeczy", aby odciągnąć siebie od tych myśli.

#wzrost #depresja #zwiazki #hobby #manlet #przegryw #psychologia
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@haosik: albo będziesz sam z wyboru
Kopernik też był incelem ale w końcu wykombinował jakieś wnioski że to nie ziemia jest w centrum itd

albo urealnisz swoje oczekiwania - tak, są samotne dziewczęta które by chętnie z tobą weszły w związek,
ale ty nawet na nie nie spojrzysz bo pożądasz modelek :)
  • Odpowiedz
@I_N_K_W_I_Z_Y_T_O_R: o kochance nie wiedziałem, ale dla tutejszych inceli przegrywów zakiszenie to jakiś mityczny cel w życiu bez którego wszystko jest nieważne, a ja im mówię "kupcie sobie lunetę i może coś odkryjecie w wieklkim kosmosie" - Kopernik nie ruchał (chociaż jak twierdzisz jednak tak) ale pamiętamy go z innych osiągnięć
  • Odpowiedz
@I_N_K_W_I_Z_Y_T_O_R: czemu ? myślisz, że kobiety byłby przez to lepsze ? że zreflektowałby się ? Nic takiego się nie stanie, to coś czym łudzą się ludzie wierzący w mgtow. Kobiety zawsze spadną na 4 łapy zawsze, nie ma sensu snuć takich fantazji bo są całkowicie nierealne.
  • Odpowiedz
@kwaz1: Tak baba spadnie na 4 łapy o ile jest ładna. Z tymi brzydszymi gorzej.oczywiscie bedą miały spermiarzy ale ich poziom jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sam sie o tym przekonałem kiedy spermiała do mnie baba po 30 i zastanawiałem sie czemu to robi. A póżniej zobaczyłem jacy mezczyzni do niej piszą ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz