Wpis z mikrobloga

Jakie są najdłuższe trasy rowerowe w #wroclaw ? Chodzi mi o to, żebym mógł sobie np. spokojnie zrobić 10-20km w jedną stronę bez stania na jakichś światłach itd. i najlepiej żeby to była typowo rowerowa trasa, bez jeżdżenia obok aut.

#rower
  • 10
  • Odpowiedz
@Murasame podobno (jeszcze nie sprawdzałem) jak przejedziesz przez Odrę na jazie Bartoszowickim, i tam jakoś się przebijesz na północ, to potem masz elegancką trasę po wałach wzdłuż tego kanału odpływowego Odry. Tylko pewnie jest szutrowa. Muszę ją obadać
  • Odpowiedz
@Murasame mozna kawalek jechac obwodnica a pozniej fajnie jezdzi się tez przez opatowice, trestno, blizanowice, rakowiec, park wschodni lub mokry dwór, ksieze, radwanice i z powrotem na obwodnice lub przez Brochów
  • Odpowiedz
@Murasame: teoretycznie wrocławski ring po wałach, ale jakbyś chciał mniej rowerzystów na trasie to z osobowic wałem wokół Świniar do Szewców, zawijka na wał w stronę Urazu, w Urazie masz kilometr drogą żeby znowu wjechać na wały i spokojnie dojedziesz do Wałów pod Brzegiem Dolnym. Ale to w sumie trasa troche dłuższa niż 20, może na przyszłość, że spokojnie się da.
  • Odpowiedz