Wpis z mikrobloga

@kikiton: Ma SponsorBlocka, Return YouTube Dislike, i nawet nowinki których nie było w Vanced. Wejdź w revanced-patches i rozwiń sobie listę dostępnych łatek dla apki YouTube. Swoją drogą są też łatki dla innych apek, możesz sobie tam też zerknąć.
  • Odpowiedz
@supra107 nie ogarniam tej instalacji, wybieram sobie z menu Patches, aplikacje YouTube i wyskakuje mi (screen)
Pobrałem sobie więc YouTube z Apkmirror ale jej nie widzi, żadnej z pobranej wersji. Nie wiem jak to ogarnąć, ja raczej z telefonami i komputerami to na bakier jestem
  • Odpowiedz
@kikiton: Musisz wybrać z dysku, w prawym dolnym rogu powinien być taki przycisk. Wybierasz plik .apk, rekomendowane łatki, puszczach patchowanie, czekasz aż się skończy i instalujesz spatchowane .apk. Jak mi ufasz to mogę ci spatchować i podesłać.
  • Odpowiedz
@supra107 screen się nie wrzucił, sam bym to chciał zrobic i się czegoś nauczyć ale coś mi nie idzie
Jak wybieram z listy plików to nie widzi pobranej z aapparchive aplikacji youtube
  • Odpowiedz
@supra107 fakt teraz zadziało, pobrały się patche itd pojawiła się ikona nowej aplikacji YouTube reVanced ale po otwarciu od razu się zamyka tak ja by jakiś błąd był ;(
  • Odpowiedz
@supra107: Wlasnie tak i byłem zaskoczony, bo nie wiedziałem o co kaman xD Czego bym nie włączył, to po 5 sec ciągle się kręciło kółko ładowania. Dopiero na Reddit ktoś napisał o banie na konto za vanced, bo instalacja revanced robiła to samo. Zrobiłem nowy profil i zaczęło działać - Tak mnie zmusili do Indii, bo nie chciało mi się wszystkiego wyszukiwać na czystym koncie.
  • Odpowiedz
@Filipiak20: Nie wiem czy to nie był ban na konto, a może trafiłeś na taki test AB który coś psuje w microG Vanced i nie zostało to naprawione, bo tak też się ludziom dzieje. I to już kwestia tego że Google coś zmienia a microG tego nie ogarnia, tak właśnie np. stary Vanced przestaje działać.
  • Odpowiedz