Wpis z mikrobloga

@supra107: Przerabiałem wszystko: Instalowałem na nowo, blokowałem aktualizacje, sprawdzałem na trzech telefonach. Dopiero jak zrobiłem nowy profil, to działało za każdym razem na każdej wersji. Profil po zakupieniu premium działał tak samo jak przed problemem na vanced, revanced, czy zwykłym YouTube :P
@Filipiak20: Zrobiłeś nowe konto Google. Moim zdaniem problem leżał po stronie microG, i tego że Google przypisało na twoje konto jakiś tam cichy test nowej zmiany który powodował że microG nie ogarniało ocb. Google robi tak cały czas, dla części osób daje daną funkcję a dla części nie żeby zobaczyć jak ludzie na to zareagują, i zawsze coś tam dziubią i zmieniają.

Problem w tym że takie projekty jak microG czy
@supra107: Właśnie nie, bo tak jak pisałem wyżej zrobiłem nowe konto w celu sprawdzenia i działało. Założyłem inny profil na koncie z problemem i tam również działało. Problem był tylko i wyłącznie na tym jednym profilu. Zakupiłem premium przez indie, a wtedy magicznie zdziałało na tym profilu poprzez vanced, revanced i zwykłego YouTube.