Wpis z mikrobloga

@Trauma_Teddy: Brzydka czy nie brzydka ale tak bardzo typowa zachodnio-ukrainska uroda że bardziej się już nie da. Szczęka jak u faceta, kości policzkowe jak u chomika, airbus na czole, mina kota srającego na pustyni, płaski nos i te bardzo charakterystyczne, wysoko, szeroko i głęboko rozstawione niebieskie oczyska, jak satelity. Wszystkie jak z jednej fabryki xD
eeehhh - @Trauma_Teddy: Brzydka czy nie brzydka ale tak bardzo typowa zachodnio-ukrai...

źródło: photo-dating-service-to-meet-stunning-ukrainian-woman-oksana-from-kharkov-ukraine-175833

Pobierz
  • Odpowiedz
Brzydka czy nie brzydka ale tak bardzo typowa zachodnio-ukrainska uroda że bardziej się już nie da.


@eeehhh: Komu to przeszkadza oprócz wykopka, który pod zdjęciem kobiety będzie analizował jej kości policzkowe, kształt szczęki czy wysokość czoła na kilka linijek tekstu? XD
  • Odpowiedz
@Psychopathy_Red: Póki co tylko tobie, bo się zesrałeś. Nic nie poradzimy, że wyglądają jak wnuczki kapitana Jaszczura. Nawet modelki mają jakie mają. Na zapas powiem że zachodnie ukrainki są najładniejsze na świecie, bo zaraz będzie wyzywanie od onuc i ruskich agentów, albo Lukardio z Bayzedami sprawią mi 50 zgłoszeń i odechce mi się oceniać jakiejkolwiek kobiety przez tydzień. Slawa!
  • Odpowiedz
. Szczęka jak u faceta, kości policzkowe jak u chomika, airbus na czole, mina kota srającego na pustyni, płaski nos i te bardzo charakterystyczne, wysoko, szeroko i głęboko rozstawione niebieskie oczyska, jak satelity


@eeehhh: + za obiektywne ocenianie kobiet. Zwykle faceci wszystkim femoidom dają 7-10/10, wystarczy, że ma piździsko. Dobrze, że się to powoli zmienia.
  • Odpowiedz
@CXLV: To przez moje fiksacje etniczne i wychowywanie się w zachodniopomorskim tyglu kulturowym (pozdro Akcja Wisła). Po twarzy, a nawet częściowo po figurze potrafię odgadnąć w 70% przypadków kraj lub nawet rejon z którego jest dana kobieta. Uznam, że dla niektórych zapodałem fajną ciekawostkę, ale dla reszty bedę dziwakiem do wyśmiania, bo w ogóle zwróciłem na to uwagę. Idę sobie. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@eeehhh: hahahahaha Fiskacje to faktycznie masz ale z tym ocenianiem pochodzenia po ryju to się możesz mocno przejechać, bo ludzie się bardzo przemieszali. Może dwieście lat temu by to działało ale nie w tych czasach.
  • Odpowiedz
@SarahC: Zachodnie Ukrainki, Rumunki, Czeszki, Szwedki, Holenderki, Francuzki z Południa, celtyckie Angielki i Szkotki. Część babochłopskich Niemek. Specyficzne Rosjanki z Petersburga i Moskwy. Osmanki na bałkanach, naleciałości znad Morza Czarnego. Biodra od Monachium po Mediolan. Wszystkie jakby z jednych rodzin.

Reszta, fakt, wymieszana. No ale beka, nie?
  • Odpowiedz