Wpis z mikrobloga

Nie dziwię się Mentzenowi, jakbym miał w głowie plan na obniżkę podatków, a musiałbym spędzać tyle czasu w otoczeniu kuców, którzy mają w głowie zapętlone "Nie chcemy Żydów, gejów, aborcji, podatków i UE", przeplatane jakimiś frazesami o patriotyzmie, to sam bym wolał się #!$%@?ć, żeby już tego #!$%@? nie słuchać

#mentzen #konfederacja #bekazprawakow #polityka
Pobierz
źródło: FxHdFATWIAIb4NF
  • 9
@niochland: 10 sekund wyciete z godzinnego wykladu dementowane milion razy a ten dalej "piatka mentzena" jak ten baran.

Gosc majacy 36 lat sie upil. Szybko trzeba zrobic milion wpisow na wykopie bo to nie przystoi.

Zalosna banda klaunow.
@Nighthuntero: na podstawie tego filmiku, który krąży po mediach wydaje mi się, że on z rana spalił blanta bo na zwykłym kacu oczy nie wyglądają na aż tak #!$%@?.Kompletnie by mnie to nie obchodziło/przeszkadzało gdyby koleś nie podpisywał się pod dokumentami w, których zawierza swoje życie prywatne i zawodowe "jezusowi chrystusowi królowi Polski", a jego partia nie była przeciwko depenalizacji marihuany i nie narzucała katolickiego buta na mordę przeciętnemu Polakowi bo
wydaje mi się, że on z rana spalił blanta bo na zwykłym kacu oczy nie wyglądają na aż tak #!$%@?.Kompletnie


@gardzenarodowcami: A mi się wydaje, że jest po prostu wypity + to jakiś filmik z soboty rana, więc od piątku można było się już zmęczyć przy okazji, więc raczej kima mu w głowie.
@Nighthuntero: bardzo możliwe, że masz rację, jako lekki zwolennik buszka może trochę nadinterpretuje, ale kilka chmur z takiego jointa potrafi lekko uspokoić kaca, więc nie byłbym jakoś mocno zdziwiony gdyby tak było ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie karciłbym go jakoś bardzo za takie akcje bo pomimo lekkiej hipokryzji w wykonaniu katolickiego fundamentalisty to nie robi nic złego i jest wiele poważniejszych powodów do krytykowania Mentzena i jego
jezusowi chrystusowi królowi Polski


@gardzenarodowcami:
1. Jezus nei zabrania pić i palić tylko mówi o umiarze.

a jego partia nie była przeciwko depenalizacji marihuany

2. akat nowa nadzieja jest przeciwko zarówno legalizacji, depenalizacji oraz jakiejkolwiek kontroli - po prostu państwo nie może zabraniać człowiekowi przyjmować co chce i kontrolować co robi.