Wpis z mikrobloga

mirki jakiś prosty kalkulator kalorii na androida? chce mieć po prostu wyszukiwarkę produktów i żebym mógł je zapisywać z datą, to wszystko. ściągam już 5 aplikacje i wszędzie 10 stron jaki jest Twój cel wzrost waga data urodzin długość fiuta rozmiar buta. nie chcę żadnych rejestracji, żadnych wyliczeń, celów. po prostu chce widać co zjadłem i mieć podliczonyb potem cały dzień, bez pierdyliarda zbędnych funkcji i konieczności pisania swojej biografii.

#mikrokoksy #mirkokoksy
  • 16
@Loginconajmniej4znaki ale w czym masz problem? to moja sprawa, gdzie ja napisałem że nie mam czasu się zarejestrować i przeklikac paru rzeczy? po prostu lubię proste aplikacje nie prowadzące mnie za rączkę, bez zbędnych dla mnie funkcji. tak mam i tyle, także jak znasz taką to proszę o polecenie, jak nie to nie komentuj.
@davvidofff mordo ale o co ci właściwie chodzi? chcesz to sobie podawaj dane jakie chcesz i gdzie chcesz, ja szukam aplikacji która tego nie woła na wyjście i tyle. równie dobrze mógłbym się zapytać czy jest jakaś aplikacja która będzie miała fioletowe logo i co cię boli? znasz to poleć nie znasz to nie komentuj.
i już bym przebolał rejestrację, gdyby nie to że te aplikacje po prostu dla mnie są kiepskie.
@krucjan: ok boomer. najlepiej żeby to było takie jak chcesz , duża baza produktów i za darmo. Nikt charytatywnie nie robi, mi wpisywanie w fitatu zajmuje łącznie z 3 minuty w ciągu dnia
@davvidofff w porządku, pasuje ci fitatu to korzystaj, mi nie pasuje, szukam innej, podałem kryteria, pan się czy ktoś może coś poleci, co cię boli gościu po co ta dyskusja?
@jacktheripper teraz zobacz ile muszę się naklokac żeby zrobic to samo w fatsecret, zakładki których nie potrzebuje, jakiś oddział na śniadania obiady kolacje, ale najgorsze jest to, że nigdzie tam nie mam podsumowania makrosow, tylko łączne kalorie, żeby sprawdzić ile posiłek miał łączkę np. białka to chyba musiałbym każdy produkt przeklikac i sobie sam policzyć, bo nigdzie tam nie widzę takiego podsumowania. a jeśli jest to jak ja mam tego szukać i
krucjan - @jacktheripper teraz zobacz ile muszę się naklokac żeby zrobic to samo w fa...

źródło: temp_file.png8683530432371911179

Pobierz
@jacktheripper do tego wygodnie mogę w produktach wybrać jakiś niestandardowe jednostki jak garść, szklanka czy sztuka i wtedy będę miał podana średnia wagę jajka na przykład czy opakowania jakiegoś produktu konkretnej firmy, a w fatsecret muszę wpisać dokładnie wagę, czyli wszystko muszę googlowac ile waży średnio jakiś owoc, warzywo czy szukać opakowania ile coś ważyło.
krucjan - @jacktheripper do tego wygodnie mogę w produktach wybrać jakiś niestandardo...

źródło: temp_file.png1489939624371005879

Pobierz