Wpis z mikrobloga

Ale ten tucznik to prymityw myślał, że to ta jedyna wyjątkowa, że jest inna niż wszystkie na relacji widziałem jak płacze puszcza jakieś disco polo że "kochałem cie" generalnie koło CH.. mi lata ta patologia, ale było wiadome jak to się skończy zrobiła sobie fejm pewnie jakieś hajsy z wyświetleń już ma i bye bye wszystko skrupulatnie i bezwzględnie zaplanowane, klasyczny przeskok na inną gałąź bo na pewno jakiś oskarek się tam kręci, hipergamia w czystej postaci ale tak się kończy dawanie małolatom fejmu i atencji od setek simpów ale bardzo dobrze, że uciekła z tej meliny od zakolaka ulanego, ona młoda jest niech sobie skacze na karuzeli kutangów i żyje naiwniaków co beda jej płacić pewnie już ONF założyła teraz tylko czekać aż bedzie w fame mma i tak się kręci ten kołowrót spier.dolenia .Oczywiście może to być bait pod wyświetlenia i jeszcze większej atencji tak jak ich ten cały związek na pokaz ale nie zmienia faktu, że taki scenariusz prędzej czy później nastąpi ale tucznikowi jedno trzeba przyznać ruchać ludzi to potrafi bo 100 k miał na lajwie a ta cała nikola w kilka dni 100 k nowych obserwujących. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #hipergamia #p0lka #przegryw