Wpis z mikrobloga

@UniversalHater: Nie zrozumiałeś jak jeden wykopek zarzucił ci ten nieszczęsny shaming a ty na swoją obronę zacząłeś mówić ze nie masz litości dla pisowców.

Jeb sobie pisowców ile się da, przyłącze się, ale nie tworząc uprzedzenia ze jak ktoś nie jest wysokim silnym brodatym samcem alfa to można go wyśmiewać ze jest chłopaczkiem z baby face. Wyzywaj ich normalnie albo merytorycznie w ich uderzaj
Jeb sobie pisowców ile się da, przyłącze się, ale nie tworząc uprzedzenia ze jak ktoś nie jest wysokim silnym brodatym samcem alfa to można go wyśmiewać ze jest chłopaczkiem z baby face. Wyzywaj ich normalnie albo merytorycznie w ich uderzaj


@Szalom: Nadal nie rozumiesz. NIe kompromituj się już bardziej. To ja decyduję w jaki sposób i za co ja wyśmiewam innych. Ja i tylko ja. Nie interesują mnie ograniczenia, jakie
@krytyk1205: to jak np nie lubię Obamy to mogę się śmiać, że jest czarny?

Btw pamiętam Patkowskiego z czasów studenckich. Albo był młodszy albo po prostu na żywo wygląda jeszcze bardziej dziecięco. Ale przyczepianie się do tego to chamstwo. Moim zdaniem ma on jakieś problemy hormonalne i nie widzę tutaj powodów do śmiechu. To jest body shaming.