Wpis z mikrobloga

#danielmagical ja uważam ze daniel sam sobie usunął maila żeby podkręcić systuacje tyle ze coś poszło nie tak jak on chciał, po Nikoli było wczoraj widać ze ma dość, jego ciagle powtarzanie ile ma osób na live było żałosne, podanie jej numeru było specjalnie i tam tez pokazał jakies inne numery z kim jego mama się kontaktuje, jesli serio nikola wroci do Torunia będzie stracona ponieważ raz ze goha ja zje dwa własny facet nie umie stanąć za swoją kobieta, tekst nikola No wiesz jaka jest mama hahah chłopie na jakiej planecie ty żyjesz, wszystko pod publikę, liczby musza się zgadzać nie ważne jakim kosztem, nikola otwórz oczy wreszcie ten chłop nie robi tego bo cię haha kocha tylko dla wyświetleń normalny facet tak się nie zachowuje
  • 35
  • Odpowiedz
@magdalena-olczak: nie sie okaze, tylko tag juz przesadzil kilka dni temu, a ja im wierze. z jednej strony sama dostrzegasz, ze jakies dziwne te zachowania z wczoraj ale nadal probujesz usprawiedliwic sytuacje w taki sposob jakby byly jasne znaki ze nikola nie wroci. nikola nie wraca i opuszcza daniela od kiedy z nim jest ale tylko na tym tagu.
  • Odpowiedz
@don-zwierz: jeśli nie wróci wielkie brawa dla niej za rozum ale wlasnie jest ale czy wybierze życie bez niego czy dalej słuchając goski jak jedzie po niej i dymania się z Danielem i robić dalej z siebie pośmiewisko, nie siedzę w jej głowie ja mam nadzieje ze otworzy oczy ale dziś chyba się to rozwiąże bo miała po kręceniu teledysku niby wrócić
  • Odpowiedz
@magdalena-olczak: wiesz co jest ciekawe? na jej temat i temat jej zwiazku wypowiadaja sie wszyscy na podstawie tego co widza na tik tokowych strimach. sama dostrzegasz ze niektore akcje sa szyte grubymi nicmi a jednak panuje wszechobecna opinia ze nikola cierpi, znecaja sie nad nia i ogolnie jest to ludzka tragedia. tutaj 95% wpisow na temat ich zwiazku to nie troska tylko jechanie dla zasady zeby "grubemu" cos nie wyszlo. a
  • Odpowiedz
@don-zwierz: widać ze to dla wyświetleń jest, ale jeśli serio na po takim czyms wróci to będzie stracona u wszystkich, tak jak mówisz ludzie to oglądają spadnie na nia hejt, lub tez madki 500 plus będą pisać o Nikola dobrze ze wróciłaś tego się nie da ogarnąć, goha i tak będzie ja traktować jak traktuje zrobiła sobie z niej drugiego jace, ale jeśli Nikoli to odpowiada, bo dla mnie jeśli by
  • Odpowiedz
@magdalena-olczak: bedzie stracona u wszystkich, czyli u kogo? ludzie w sporej mierze sa glupi i szybko zapominaja oraz latwo nimi sterowac. wiekszosc dram jest po to aby polaryzowac ludzi, zeby miedzy soba dyskutowali, zeby sie oburzali, nienawidzili ale tez i kochali. stara zasada, nie wazne co mowia, wazne aby mowili. nigdy nie twierdzilem na powaznie, ze miedzy nimi jest super ale nie dam sobie tez wmowic ze ta nikola jest tam
  • Odpowiedz
@don-zwierz: czemu mocno nie na miejscu, widziałeś chyba nie raz live jak ona ja traktowała jak ja cisla ona przejść nie mogła bo zaraz wielka goha zła i ja jechała to samo było z jaca, Nikola patrzy na nia co goha zrobiła na live to samo było z jaca, no tu sie akurat z Toba nie zgodzę, wreszcie masz racje owszem, a co do skończenia i będzie miała hejt są podziały
  • Odpowiedz
@magdalena-olczak: nie na miejscu jak dla mnie bo relacje miedzy goha a jacentym byly rynsztokiem, patologia, gdzie potrafilo dojsc do rekoczynow. goha chcialaby miec synka tylko dla siebie xd nie zamierzam niczego usprawiedliwiac ale tez nie zamierzam demonizowac. kazdy oczekuje od daniela normalnych zachowan, kiedy ten wychowywal sie w patologicznym domu, gdzie kazdy chlal. to nie strimy sprowadzily patologie na u2. owszem, strimy je spotegowaly ale tam patologia byla juz wczesniej.
  • Odpowiedz
@don-zwierz: masz tu racje, czy daniel chce się zmienić, tak jak piszesz da się wyczuć owszem da się wyczuć ze coś jest pod publikę robione jak wczoraj np podawanie jej numeru pokazywanie o czym piszą czy robienie z nia live, ona tam pojechała odpocząć zrobić sobie tatuaż, spędzić czas z jej znajomymi a on mówiąc ze niby miał live nie robić a tak serio już dzień wcześniej informował ze go będzie
  • Odpowiedz
@magdalena-olczak: ja tez nie znam, dlatego tym bardzie powinno dac do myslenia. widzisz, sama doskonale laczysz kropki i caly ten wczorajszy lajw wygladal czasami komicznie. mnie bawilo jak daniel uderzal lekko piescia w lozko i powtarzal: nie no kurcze, kochani czemu ona nie odbiera xd po czym prosil o jakies wysylanie minek, nie znam sie na tym. aktualnie pokazuje gohe i nie jest tajemnica ze ona nadal lubi wypic ale doprowadzil
  • Odpowiedz
@don-zwierz: kiedys to ona srała pod siebie , była dnem, fakt jak nie poje goha jest inna ale nadal niezbyt ogarnia, daniel tez swoim zachowaniem w jakiś sposob jak i wczoraj gohe podkręcał, wiadome nie od dziś ze patola się dobrze sprzedaje i sprzedawać się będzie, tylko z mojej perspektywy to za daleko poszło wczoraj u niego i nie powinno coś takiego mieć miejsce na live, skoro tak bardzo chce się
  • Odpowiedz
@magdalena-olczak: w jednej rzeczy sie nie zrozumielismy. ogladam daniela od jakichs 6-7 lat i wiem kiedy on jest realnie wkurzony. wiedzac ze ma tylu hejterow sprzedawalby swoja prywate i dawal "powody" zeby sie z niego smiano czy szydzono? owszem, kiedys tak bywalo ale teraz tam nie bylo grama gniewu. nawet sie nie spocil xd zapominasz, ze nikola jest posmiewiskiem ale tylko tutaj. znajdz mi drugie takie miejsce gdzie oboje mieliby tak
  • Odpowiedz
@don-zwierz: a uważasz ze wylewanie sosu na siebie czy robienie grilla gdzie jest syf czy nawet jak nie potrafi jajecznicy ogarnąć czy czegokolwiek jest Ok uważasz ze ludzie się z niego nie śmieją oczywiście ze bekę maja z tym ze musiał iść Nikoli po lekarstwa bo się zatruła tez jest ok jak jej wypominał nie dał jej dość do słowa, pokazując nie jednokrotnie swoją mamę w stanie takim a nie innym
  • Odpowiedz
@magdalena-olczak: dla mnie nie jest ok ale wlasnie takie rzeczy maja swiadczyc o tym, ze ktos jest zly? bo jajecznicy nie potrafi zrobic? nie jest poradny i z niektorymi jego zachowaniami wobec nikoli tez sie nie zgadzam ale ogolnie nie sa ta rzeczy ktore sa czyms nadzwyczajnym czy niepokojacym. co do sexu, to dwoje doroslych i pijanych mialo ochote na konsumpcje i tyle. a z tego co pamietam, to strim byl
  • Odpowiedz
@magdalena-olczak: na tik toku seks? ban by polecial ale moze czegos nie wylapalem... to ci cos wytlumacze, po pierwsze nie sledze mocno tik toka i wielu innych sociali (moze z tydzien temu sporo poki mnie to nie znudzilo) bo sa ciekawsze rzeczy. i kolejna rzecz, ktora powtarzalem juz wielu osobom. ja go nie bronie. wtedy kiedy trzeba potrafie przyznac ze cos jest nie tak ale zabawnie czyta sie tu fantazje wielu
  • Odpowiedz