Wpis z mikrobloga

#danielmagical ja uważam ze daniel sam sobie usunął maila żeby podkręcić systuacje tyle ze coś poszło nie tak jak on chciał, po Nikoli było wczoraj widać ze ma dość, jego ciagle powtarzanie ile ma osób na live było żałosne, podanie jej numeru było specjalnie i tam tez pokazał jakies inne numery z kim jego mama się kontaktuje, jesli serio nikola wroci do Torunia będzie stracona ponieważ raz ze goha ja zje dwa własny facet nie umie stanąć za swoją kobieta, tekst nikola No wiesz jaka jest mama hahah chłopie na jakiej planecie ty żyjesz, wszystko pod publikę, liczby musza się zgadzać nie ważne jakim kosztem, nikola otwórz oczy wreszcie ten chłop nie robi tego bo cię haha kocha tylko dla wyświetleń normalny facet tak się nie zachowuje
  • 35
  • Odpowiedz
@magdalena-olczak: ale on potrafil sie przyznawac ze przeginal chociazby na strimach ale niewatpliwie w kwestii prawdomownosci do krystalicznych nie nalezy. ja zawsze staram sie na wszystko patrzec chlodno, obiektywnie i to sie ogolnie przydaje.
  • Odpowiedz
@don-zwierz: mało jest tu osób takich, większość to obraza, nawet jak nie rozumie o czym jest napisane ale pocisnąć musza, zdarzają się tez tu zboki którzy piszą z jakimś zboczonymi ofertami ale na takich się nie zwraca uwagi bo debil pogania debila
  • Odpowiedz
@magdalena-olczak: xdd czego sie spodziewasz jak tu wiekszosc to nie wykopki a przegrywki xd mnie to akurat jakos nie rusza ale niewatpliwie jest to mila odmiana, bo chociaz nie do konca we wszystkim sie zgadzamy to jednak mozna normalnie pogadac
  • Odpowiedz
@magdalena-olczak: i tu pelna zgoda! jesli to nie tajemnica, to ciekawi mnie co spowodowalo ze zechcialas wbic na ten portal? teraz zerknalem sobie na twoj profil i widze ze obracasz sie przy tematach zwiazanych z patostreamami. w sumie chyba tylko tutaj mozna szerzej to pokomentowac.
  • Odpowiedz
@don-zwierz: wbiłam tu ponieważ śledziłam Daniela na YouTube postanowiłam wbić tu ponieważ wiele rzeczy mi się nie podobało co robił na YouTube a co robi tez na tt, wychodząc z więzienia nie zabłysnął zbytnio , fakt liczby się zgadzały i się zgadzają, ale to jak potraktował jace Mariusza było gowniane, później zaczął być z Nikola i tak tu zostałam by śledzik jego poczynania, dla mnie nie dorosłego umysłowo chłopa, ale
  • Odpowiedz
@magdalena-olczak: widze kolejny temat w ktorym niekoniecznie sie zgodzimy ( ͡° ͜ʖ ͡°) a coz to takiego zrobil mariuszowi czy jacy? jeden mial swoj dom i w momencie zmiany kontentu wrocil do siebie. baobab go przyprowadzil na u2. natomiast co do jacy to mial wybor albo wygonic wlasna matke albo konkubenta ktory w gruncie rzeczy jest dla niego nikim. co wiecej, to dzieki niemu goha trafila
  • Odpowiedz
@don-zwierz: postawiono Danielowi zarzuty bo nakłaniał do kłamstw dlatego, fakt goha siedziała przez jace ale sama na to zapracowała, a jaca został wyrzucony jak pies do Mariusza po czym został olany, hmm co do Mariusza uważam ze daniel nie wypłacił mu wszystkiego a kompa mu dał dla zarobku na nich, i chłopy się stoczyły, a szczerze robił by dalej stream gdyby nie ban na YouTube i zakaz na kick póki
  • Odpowiedz