Wpis z mikrobloga

Mirki czy jest jakiś dodatek do przeglądarki, który pozwoliłby mi na edycję elementów na stronie internetowej żebym ją inaczej widział? Coś jak te dodatki na stylusa albo greasemonkey.
Chodzi o jedną prostą rzecz. Jest (container to się chyba nazywa) i ktoś jak kodował stronę to ustawił tak na sztywno że zawartość wyświetla się do połowy okna. Załóżmy przykładowo że ten górny pasek wykop, jest jakiś sposób żeby zrobić go 2x grubszym? W zasadzie o to mi chyba będzie chodzić, a tam sobie ten sposób przeloze jakoś
#pytanie #webdev #css #programowanie #internet
  • 25
@interpenetrate: FB ma dynamiczne klasy. Dać się może i da coś tam zmieniać, ale będziesz to musiał za często poprawiać.

Co do pracy - jeżeli siedzisz w jakimś UX to nie zmieniaj, AI będzie jeszcze długo średnio pomocna, natomiast w dłuższym okresie - wszyscy są do odstrzału.
@interpenetrate: mam podobne spostrzeżenia. Na rynku jest dużo mniej pieniędzy, ludzi z doświadczeniem jest sporo dostępnych, a AI wjedzie na pełnej, pozamiata pozycje juniorskie i midowskie, a seniorzy będą pisać prompty.