Wpis z mikrobloga

w sensie w kontekście kobiet zainteresowanych długotrwałą relacją to chyba jedyne co można rozumieć przez dobry moment to mrugnięcie okiem między zakończeniem poprzedniego długoletniego związku i wejściem w nowy, bo co do zasady kobiety nadające się do budowania czegokolwiek stałego raczej nie bywają długo same :)


z resztą takie kobiety też bywają na tinderze, ale to kategoria hazardu z niską szansą wygranej


@witajswiecie: Dlatego mówię - kiepsko znaleźć dobry czas
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD w 2023 nie opłaca się mieć baby chyba że jesteś milionerem bo jak zwykłym zjadaczem chleba to nie jestem w stanie sponsorować życia wycieczek rozrywek kolacji itp sobie a co dopiero komuś xD niestety chłop musi zarabiać min 20k mieć nowy apartament min 70m w centrum miasta fajny samochód i kwadratowa szczęka a baba tylko cipe
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD uff dobrze, że ja tak nie mam. Kiedyś mi moja babka mówiła, że ma kogoś dla mnie (na szczęście mnie nienawidzi chyba więc na serio tego chyba nie mówiła) i jedna kobita w pracy podobnie mówiła i też mnie nie zapoznała. I bardzo #!$%@? dobrze.
  • Odpowiedz