Wpis z mikrobloga

@Kindybal_xD: a co ci dziecko przeszkadza? A bo ojciec będzie się wam wp.ierdalał z butami w życie? Nic się nie bój synek, w kryminale siedzi to będziesz miał spokój ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD: lojciec mi tak #!$%@?. Jakbyś gadal z kosmita, mysli ze wystarczy zagadac i się ma dziewczyne. A i uważa że pieniadze sa bez znaczenia miłość jest ważna i laska jak będzie miała samochod to będzie cie wozić. XD
  • Odpowiedz
  • 0
lojciec mi tak #!$%@?. Jakbyś gadal z kosmita, mysli ze wystarczy zagadac i się ma dziewczyne. A i uważa że pieniadze sa bez znaczenia miłość jest ważna i laska jak będzie miała samochod to będzie cie wozić. XD


@Scarface83 Nie wolno popadać w skrajność, takie przypadki też się zdarzają.
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD: jakbym moja matkę widziała co mnie chciała swatac z synem koleżanki z pracy , Ale był jej rage jak znalazł sobie jakąś takas disco karynke a sam spokojny ułożony, ja miałam to gdzieś a matka przezywala jak małpa strate banana
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD: a co ci dziecko przeszkadza? A bo ojciec będzie się wam wp.ierdalał z butami w życie? Nic się nie bój synek, w kryminale siedzi to będziesz miał spokój ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@devopsiak:

W psychologii ewolucyjnej efekt Kopciuszka to zjawisko polegające na częstszym występowaniu różnych form znęcania się i złego traktowania dzieci przez przybranych rodziców niż przez rodziców biologicznych. Jego nazwa pochodzi od bajkowej postaci
  • Odpowiedz
@Kindybal_xD: No to dobre tylko z wyglądu... U mnie to same patusiary były, jedna szczerbata, druga w wieku 14 lat urodziła dziecko, inna ćpunka, a reszta zajęta przez sebixy. Jakbyś podjechał zdezelowanym e39 to każda Twoja, bo taki to był dla nich wyznacznik luksusu.
  • Odpowiedz
  • 1
@lukiboss Wiem i jak ktoś patrzy tylko na wygląd to się na niej przejedzie. Ogólnie gburowata co drugie słowo to przekleństwo, chleje cpie i pali i to nie są moje urojenia bo sama się tym chwali. A i głowa wysoko bo ona w biurze pracuje a ty robak na hali zwykły.
  • Odpowiedz
jak nie masz prawka to gorzej niż żyd dla Niemca

A. Co dopiero jak nie masz auta a laska ma

Żadna nie obniży swoich wymagan

Odpowiedz


@elozapiekanka: Moja przyjaciółka lekarka właśnie jest w ciąży z drugim dzieckiem ze swoim mężem bez prawka, z 20 kilo nadwagi, który jak go poznała był kucharzem(obecnie grafik komputerowy, ale zarabia 3 razy mniej od niej).
Największy problem i rak obecnego systemu życia jest wbrew pozorom
  • Odpowiedz
co akurat spotkać je w dobrym momencie


@HFL-przed-30: w sensie w kontekście kobiet zainteresowanych długotrwałą relacją to chyba jedyne co można rozumieć przez dobry moment to mrugnięcie okiem między zakończeniem poprzedniego długoletniego związku i wejściem w nowy, bo co do zasady kobiety nadające się do budowania czegokolwiek stałego raczej nie bywają długo same :)

z resztą takie kobiety też bywają na tinderze, ale to kategoria hazardu z niską szansą wygranej, bo
  • Odpowiedz