Wpis z mikrobloga

Potrzebuje się wynieść z mieszkania, już 3 raz w sumie, bo wprowadziły się patusy za ścianą i nie dają spać xD

Większość czynszojadów na OLX chce umowy na rok z góry, masakra....
Podpisywać w ciemno umowę na rok nie wiedząc czy będzie się tam dało normalnie mieszkać xd

Oczywiście jak już się dasz zbaitować na taką umowę to czynszojad będzie miał ciebie i twoje problemy z sąsiadami czy budynkiem kompletnie w dupie.

#wynajem #mieszkaniedeweloperskie #warszawa
villager - Potrzebuje się wynieść z mieszkania, już 3 raz w sumie, bo wprowadziły się...

źródło: comment_ZBWKqRzz69zDhpvBBKhmGUDhwaDHi3O8

Pobierz
  • 29
  • 0
@virusriddle: nic to nie da, kretynka mnie potrafi budzić po kilka razy w nocy generując falę uderzeniową, tłukąc szafkami, podłogami itd. nie wiem nawet jakie pomieszczenie dokładnie mam za ścianą w sypialni, bo ona ma dużo większe mieszkanie. psiarnia ani ochrona nic z tym nie zrobi.

podejrzewam że jej remont to fuszerka, i zniszczyła ścianę rozdzielającą mieszkania ponad miarę, ale nikłe szansę że ktoś weźmie za to odpowiedzialność
@villager: psiarnia za każdym razem plus zadaj notatki. Dla siebie stopery/nauszniki do spania. Rano po libacji muzyka na full i wychodzisz do pracy. Musisz sobie wytresować sąsiadów.
Zawsze można zgłosić do administracji że słyszałeś kucie w tej ścianie a teraz jest hałas i może jest naruszona konstrukcja i grozi zawaleniem. Pisemnie oczywiście
  • 0
@virusriddle: ja to samo przerabiałem w poprzednim mieszkaniu dlatego się wyniosłem xd znam temat od kazdej strony. policja cie wysmieje, nie interweniują w takich sprawach i nie jest to dla nich zakłócanie ciszy nocnej tylko "normalne uzytkowanie mieszkania". administracja tez slyszala o tym 1000 razy bo połowa mieszkań jest zrobiona na wynajem tzn na odwal sie. nic rewolucyjnego się w tej sprawie nie zadzieje po zgłoszeniu do administracji.

gdybym byl wlascicielem
  • 0
i. Dla siebie stopery/nauszniki do spania.


@virusriddle: stopery/nauszniki nie działają na niskie częstotliwości jakie generują tandetne panele podłogowe czy walenie o ściany, lub elementy przylegające do ściany jak szafy czy blaty
@villager: kup sobie swoje, a nie obrażasz ludzi, którzy uczciwie kupili mieszkanie xD


@Ogau:

1. Z czego wynika, że tamci kupili?
2. W jaki sposób bycie właścicielem, a nie najemcą w tym mieszkaniu, zabezpieczyłoby OP-a przed hałasem?
@herbatananoc: z czego wynika, że ktoś ma mieszkanie i chce wynająć? Nie wiem, może z tego, że ktoś ma mieszkanie i chce wynająć?

W jaki sposób bycie właścicielem, a nie najemcą w tym mieszkaniu, zabezpieczyłoby OP-a przed hałasem?


@herbatananoc: w żaden, bo OP to nieudacznik. Nawet będąc najemcą mógłby zadzwonić na policję
@ciastofrancuskie: tak, umowa z miesięcznym okresem wypowiedzenia


@villager: Przecież jako najemca umowę na 12 miesięcy możesz w każdej chwili wypowiedzieć z 2miesięcznym okresem wypowiedzenia. To wynajmujący przy umowie na 12 miesięcy nie może cię wcześniej wyrzucić, chyba, że przedstawi powód w stylu "muszę sprzedać mieszkanie z powodów finansowych".

Sam wynajmuję swoje mieszkanie i wiem jak ciężko rozwiązać umowę z najemcą...

Jeżeli masz umowę na 12 miesięcy ale nie płacisz z