Wpis z mikrobloga

No i blacharka w aucie jest robiona, niby tylko dwie dziury, ale po zdjęciu okładziny i foteli, okazało się że jest sieka totalna, mieszanka rdzy, szpachli, włókna szklanego... Prawa strona była jako tako, i już ją blacharz ogarnął, ale lewa jest jak sitko i trzeba jeszcze z lewej strony kawałek progu (jak nie cały) wymienić, także za ogarnięcie podłogi, tego progu, i ewentualne malowanie/ zabezpieczenie znajomy podał widełki ZA CAŁOŚĆ 1500, a 2000 w najgorszym przypadku, czyli prawie tyle ile za ten samochód dałem xD Ale auto jest w dobrym stanie technicznym, a teraz po zrobieniu podłogi będzie niemal idealne, jak na 20 letniego peugota oczywiście :) Myślicie, że cena okej? Jak dla mnie cena super.
#mechanikasamochodowa
#samochody
  • 6
@polskiekoszmarynieamerykanskiesny: U mnie buda zdrowa, zero rdzy ;) trochę wgniotek ale to auto za 3000, silnik jak dzwon, trochę w nim już zrobiłem, a że po znajomości mam okazję zrobić to robię podłogę :) i przednie zawieszenie przy okazji, co przewyższa już cene auta jaką zapłaciłem.
@trzaichlac69: Właśnie nie wiem, może powodzianin, ale strasznie go schrupało, od spodu były widoczne tylko dwie dziury, zaś po zdjęciu tapicery straszna masakra :/ strach było to ruszyć.