Wpis z mikrobloga

Czy może mi ktoś wyjaśnić co ćpają hondziarze, którzy kupują nowego civika? xD

Wiem, że civic zawsze był trochę droższy, bo to honda itp, ale teraz zaczyna sie od 157k. Przepraszam, ale nawet w tych posranych czasach segment C zaczyna się od 100k xD

Czytam, że ceny nie są finalne, bo oczekiwanie na auta to rok i nie ma gwarancji ceny. Kto to kupuje w tych cenach i z takim okresem oczekiwnia? Czy ci kupcy hondy mają raka mózgu czy jak?

#motoryzacja #samochody #honda
  • 32
I ceny nie hamują, toyota rav4 rok temu za średnia wersje zapłaciłeś 180k, obecnie jak chcesz zamawiać to 220k, która marka mało podrożała w tym roku?


@bb89: BTW Niebezpieczne auta mnie nie interesują. Jechałem pluginem i to jest auto dla totalnych dziadków, którzy jadą bardzo powoli bo jakakolwiek szybsza jazda to proszenie się o wypadek.

Wszystko drożeje ale to co honda odwaliła z civikiem to przesada. Być może jest to indukowane
@cwlmod: heloł mamy 2023, za 100k możesz sobie kupić najtańsza yariske cross i jeszcze na dywaniki Ci starczy, hmm tylko nie wiem czy to Cię zadowoli bo 116km w wysokim wozie to jak wspomniałeś dziadkowoz. A o ravce mówiłem zwykłej a nie plugin. Daj te tańsze auta u konkurencji bo dowaliles się do civika a które auto z podobnymi parametrami nawet bez hybrydy będzie kosztować np 120k ziko?
@bb89: Coooooo zwykła ravka za 220k? Przecież tyle to bmw x3 kosztuje.

Nie no, sprawdziłem i jest trochę tańsza. Bardziej cena X1 co i tak jest bardzo duzo.

No astra np kosztuje 130k w średniej wersji. 150k to chyba za maksa, ale ze słabym silnikiem 130 koni chyba (bo nie ma większych).

Ten post był po to żeby ktoś mi wyjaśnił jaki jest sens tego civika. Dowiedziałem się, że jest to
@cwlmod: x3 widzę cennikowo od 240k gdzie za 220 masz prawie najwyższa wersje toyoty, co do civika to tez jest sprawa taka ze tych aut po prostu nie ma i jakiej ceny by nie dali to i tak będą chętni, bo jednak pomijając kase to jest bardzo przyjemne auto, takie czasy
@bb89: O #!$%@?, miesiac temu było 220k xD X3 to jednak jest klasa wyżej jeśli chodzi o komfort, nawet w podstawowej wersji.

No ale jak nie ma aut i są drogie to po co je kupować. O to mi chodzi, że ludzie i tak sie na wszystko rzucają, a hondziarzy nie kumam bo ich legendarny model jest teraz bardzo drogi i jest hybrydą z czego honda nie jest znana.
@cwlmod: to chyba słabo się znasz bo honda robi hybrydy od 20 lat, tak jak napisał Miras w drugim komentarzu, coś Tobie nie pasuje wiec czemu to wogole istnieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cwlmod: powiedziałeś ze na pewno nie hybryda w civicu wiec odpowiedziałem xD Poza tym dzięki temu modelowi przetarli szlaki, a te stare hybrydy były bardzo popularne w azji
Ja zostaję przy X za 120k. XI jest odrażająco podobne do BMW. Pewnie sobie sprawę Accord z USA po grandzie. ❤️ HONDA ????