Wpis z mikrobloga

@KotBojowy: To się okaże po wyborach, ale jak faktycznie pójdą z nimi w koalicje to poświecę dzień na czytanie wykopu, komentarzy na fb itp. bo takich fikołów pewnie nigdy więcej nie zobaczę ;) Jak ogłoszą koalicję z miejsca naplują w mordę pewnie połowie ludzi co na nich zagłosowało bo reszta to sekta jak dziadki z pisu, no ale wiadomo:
zamordyzm kościółkowy > gospodarka
Konfederacja to naturalny i pewny koalicjant PiSu. Nie zapraszam do dyskusji bo z faktami się nie dyskutuje .


@KotBojowy: To oczywista oczywistość, oczywista dla każdego ... poza wykopowymi konfederackimi fanbojami. Politycy konfederacji to gotowi są po same kule brać za pół wiceministerstwa :-)
@ibilon: A co w tym momencie osiągnie zakładając taką koalicję, jak PIS przegłosowuje co chce? Chyba jedynie spadek sondaży z 10 na 5%. Prawdziwy test czy skończą w śmietniku historii jak Kukiz15 będzie po wyborach jak Kaczyński powie sprawdzam oferując miejsca pracy w spółkach państwowych dla rodzinek i w posadach ministrów dla posłów za gruby $$, a dalej będzie robił co chce z tylnego fotela.
Też tak podejrzewam, ale wolałbym nie. Tamci są socjalistami i zamordystami, co nie pasuje z linią programową Konfederacji. Ale podejrzewam że sama te parcie na władzę by ich złamało.


@WhitePill4All czyli konfederosja stworzyła już jakiś program? xD gdzie można go przeczytać? tam gdzie te mityczne 100 ustaw memcela?
Konfederacja to naturalny i pewny koalicjant PiSu. Nie zapraszam do dyskusji bo z faktami się nie dyskutuje .


@KotBojowy: a wystarczylo napisac, ze nie dostales z centrali bardziej szczegolowych wskazan jak dzisiaj szczekac i musiales cos wysrac zeby dniowka nie przepadla.
Z faktami sie nie dyskutuje