Wpis z mikrobloga

Które mniejsze miasto w Polsce, powiedzielibyście że byłoby najlepsze dla osoby z #pracazdalna? Macie jakieś typy, bo ogólnie obecnie rynek mieszkaniowy jest taki, że no nie ma szans ale w sumie, może i by mi się podobało gdzieś nad pustym jeziorem, żeby czasem skuterami pośmigać? W zasięgu nie wiem, 40min od jakiegoś większego miasta, w cenie do 0,5kk za max 150m2 z działką żeby polować na coś. Ważniejsze niz wygląd takiego domu to by była okolica, brak smogu, spokój wiejski, ale jednak jakieś atrakcje przyrodnicze, nie wiem mniejsza miejscowość ze sklepami jakieś 15min drogi? #nieruchomosci #pytanie #dom
  • 50
@interpenetrate: Ełk, Suwałki, Łomża - miasta 60-80k mieszkańców, fast foody, centra handlowe, dostęp do drogi ekspresowej na Warszawę, cicho, nudno, tanio

EDIT: Wokół jeziora, lasy. Ceny w granicach 6k za m2.
@maryjuszpitagoras

@interpenetrate: @19216811

>mniejsza miejscowość ze sklepami jakieś 15min drogi?


@interpenetrate: Mieszkałeś kiedyś w takiej lokalizacji dłużej niż tydzien na wakacjach w słoneczku? Czy całe życie mieszkałeś w duzym miescie i poprostu na insta widziałeś jak ładnie jest na odludziu? 15 min od sklepu to abstrakcja. Takie lokalizacje w zimie większości są zasypane wiec jesli chcesz wyskoczyc po bułeczki na śniadanie to czeka Cie 1h odśnieżania


Może nie całkiem na
@interpenetrate: Chyba 1.5 roku temu widziałem podobny wpis i tak jak wtedy napisze Sandomierz. Urocze miasto, zadbane i pełne zieleni. W starej części wszędzie są deptaki, ledwie chwilę od rynku są wąwozy np Św. Jadwigi, troszkę w drugą stronę i już możesz siedzieć na brzegu Wisły. Zaraz obok można pojeździć rowerem po górach pieprzowych. Jak chce się poczilowac nad jeziorem to chwilę jazdy i jest jezioro Tarnobrzeskie gdzie ponad 90% wody
@interpenetrate: Strzelce Krajeńskie. Ostatnio przejeżdżałem, będąc też w Gorzowie Wielkopolskim i urzekło mnie jak ładne i zadbane jest to miasteczko. W samych Strzelcach są dwa małe jeziorka, a kawałek dalej są tzw. Lubuskie Mazury.
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: Mirku a powiedz mi jeszcze tak, odnośnie tego Gorlitz, jak tam mieszkania popatrzeć (wiesz, tak żeby przyjechać z laptopem popracować przez miesiąc, pozwiedzać i mieć jakąś bazę), bo patrzyłem na airbnb i nie bardzo coś widzę w znośnej cenie :) Wiedziałbyś może gdzie szukać? (celuję w to że jakby brać cały miesiąc to będzie może można zniżkę ogarnąć jeszcze na to)