Wpis z mikrobloga

Jak reagujecie kiedy kobieta w związku jest totalnie nieprzystępna, nie ma ochoty na jakąkolwiek komunikację i ostentacyjnie okazuje, że ma Was totalnie w dupie? Dla mnie mogę tak tygodniami związkowo wegetować, ale nie rozumiem jaki jest w tym cel, po co to?

Przecież to taka sytuacja, która nie prowadzi do niczego, co może być uznane za jakiś progres albo pokonanie problemu. Albo ja jestem #!$%@? albo... No właśnie.

Tak sobie czasem myślę, że wybranie swojej żony w wieku 23 lat to jeden z największych idiotyzmów, których może dokonać facet. Nie da się w tym wieku mądrze wybrać samemu partnerki... Za mała wiedza życiowa i za mała próba.

#redpill #logikaniebieskichpaskow #malzenstwo #zwiazki
  • 17
@terminator800: Nie, to nie jest standard. Związek trwa dopóty, dopóki obydwie strony się starają. Miłość do drugiego człowieka motywuje, by rozmawiać, nawet jeśli Cię wkurza, ponieważ inaczej problemy się nie rozwiążą.
U Was coś się stało, że Twoja kobieta przestała się starać. Może uznała, że jej starania i tak nic nie dawały, więc się poddała. Może ma depresję i trzeba jej pomóc. A może jej intencje nie są czyste. W każdym
@terminator800: Nie, to nie jest standard. Związek trwa dopóty, dopóki obydwie strony się starają. Miłość do drugiego człowieka motywuje, by rozmawiać, nawet jeśli Cię wkurza, ponieważ inaczej problemy się nie rozwiążą.


@k44tajemnicza: 99% kobiet z FB właśnie zamiast pogadać z partnerem to wypłakuje się i marudzi jak to one mają z nim źle ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ
@Pabick: Tylko trzeba pamiętać, że ludzie piszący w internecie na ogół nie reprezentują całego społeczeństwa.

Gdyby było inaczej, to niektóre tagi na wykopie dawałyby bardzo słabe świadectwo na temat mężczyzn ;)
@terminator800: wałkujesz temat że już twój nick pamiętam :)
Jak reagujemy? A jakie to ma znaczenie, to małżeństwo jest martwe
Ty zadbaj o kilka spraw: nie daj się wrobić w przemoc, szykuj plan jak chronić majątek, nagrywaj odpały
Nie pamiętam czy masz dzieci, jeśli tak to otaczaj je miłością i opieką

A jak cię żona ignoruje i ma w dupie, to lepiej bo masz spokój, lepsze to niż awantury z borderką