Wpis z mikrobloga

@JoBackManhorse: ale żeby o tym się dowiedzieć musisz interesować sie tematem, jeśli sie nie interesujesz to ominie cię ta jakże ważna informacja. Mnie omijała przez 40 lat… do dzisiaj.
koncepcja dobra i zła


@apee: skrzywioną przez chrześcijaństwo? Nie no raczej dziękuję xD Dobre jest to co ci mówimy, tak samo zło. Masz być posłuszny i nie myśleć samodzielnie albo pójdziesz do piekła. Zajebiście #!$%@? xD

poświęcenie jednostki dla ogółu


@apee: no chyba, że chodzi o mniejszości to wtedy należy je dyskryminować a nie poświęcać się

chrześcijańskie wartości.


@apee: obrzydliwość

"chłop sie za babe przebral, nie wyczymie".


@apee:
poświęcenie jednostki dla ogółu


@apee: z tym poświęceniem to #!$%@? warte jeśli przyjmiemy założenie że Jezus faktycznie jest bogiem
Wtedy od początku wiedział że po śmierci będzie żył wiecznie jako overpowered #!$%@? stojący nad wszystkimi, zamiast bycia wychowankiem gównorzemieślnika gnojonym przez wszystkich oprócz ludzi z zaprzyjaźnionego kółka rybackiego

Na świecie umarło mnóstwo ludzi za innych, w tym także ci, którzy umarli za swoją opozycję względem chrześcijaństwa. Stracili swoje jedyne życie jakie
oj tam przynajmniej coś z tego mogą wynieść: koncepcja dobra i zła, poświęcenie jednostki dla ogółu, chrześcijańskie wartości. Z DQ to co najwyżej "chłop sie za babe przebral, nie wyczymie".


@apee: to co reprezentuje lewica można podsumować pod "twoje emocje i popędy są najważniejsze"

Tworzenie jakiejś cywilizacji wymaga wysiłku i kultywacji, to co robi lewica to sianie zamętu i #!$%@? w najlepszej do życia cywilizacji na Ziemi - a ponieważ eksperyment
lewakoidy coraz lepsze są w robieniu wymyślniejszych fikołów, "akceptacja siebie", taka akceptacja, że domagają się aby na ich psychopatyczne występy przychodziły dzieciaki, banowanie używania słowa pedofilia tylko MAP, czy nauczanie lgbt od przedszkola, rozumiem, że z tych zajęć jak coś można się też wypisać jak z religii i nie trzeba na nie uczęszczać? bo w zasadzie w życiu późniejszym czy na studiach zbytnio się nie przydają tak samo jak religia, a no
@dqdq1: bezpośrednio nie miałem takiego doświadczenia, ponieważ nie zadaje się w życiu z takimi ludźmi. Tak samo nigdy nie miałem doświadczenia z sytuacja jak na obrazku, która zapoczatkowała te rozmowe

Jednak czytając wykop czy twitter cięzko nie zauważyć tych przedstawicieli LGBT
z tym poswieceniem to #!$%@? warte jeśli przyjmiemy założenie że Jezus faktycznie jest bogiem

Wtedy od początku wiedział że po śmierci będzie żył wiecznie jako overpowered #!$%@? stojący nad wszystkimi, zamiast bycia wychowankiem gównorzemieślnika gnojonym przez wszystkich oprócz ludzi z zaprzyjaźnionego kółka rybackiego


@Emerkaes: Jestem ateistą, ale to co piszesz to brednie. Jezus skoro był bogiem to mógł w ogóle nie przychodzić na ziemie i nie stawać się człowiekiem tylko pozostać