Wpis z mikrobloga

@levzor @RzutKamieniem: Myślę, że czas Lewisa się konczy i taki Verstappen obecnie by przyciągnął więcej sponsorów oraz widzów i też myślę, że jak F1 jest nastawiona na młodego odbiorcę tak Max bardziej chyba pasuje i podoba się właśnie tym młodym odbiorcom - jest wciąż młody, pyskaty, widowiskowy styl jazdy, czapka z płaskim daszkiem, reklamuje energole, streamy i granie w gierki.
@Najtwardszy_Tifoso: Z mojego doświadczenia do Lewis ma więcej fanów, bo przyciąga murzyństwo i Tiktokowe nastolatki co oglądają tylko dlatego, że murzyn co macha tęczową flagą wygrywa oprócz ludzi co tylko go lubią za walory wyścigowe. Ale czy to się przekłada na dochód? Oranżeria mimo, iż proporcjonalnie jest jej mniej to wykupuje całe sekcje dla widzów w torach po całej Europie i dlatego Verstappen ma już 6 dedykowanych sekcji na różnych torach.
@Artur_980: Nie no tyle to nie. Tempem Russell dalej odstaje od Hamilcara, ale z drugiej strony jemu do Klekle i Seby poziomem daleko.

Jak miałaby być walka Russell vs Leclerc vs Verstappen to na takich samych zasadach jak Reutmann vs Piquet vs Prost. Czyli Russell ma najszybsze auto, jego partner Hamilton ma non-stop jakieś problemy (w tym psychiczne) jak Jones, Piquet czyli Oskarek ma wolniejszy bolid, a Verstappenowi czyli Prostowi silnik