Wpis z mikrobloga

@noeasywayout: kupilem wlasnie swiezo pas, zrobilem 2 treningi, majac zegarek uwazam to za rzecz zbedna, ale zostanie w szufladzie i moze polaczy sie niedlugo z komputerkiem na szose, pas tylko przy interwałach robi różnice nad optycznym pomiarem tetna, a tak to sa jakies tam amplitudy, ale srednia przy dluizszym treningu jest bardzo podobna
@noeasywayout: z paskiem, pomiar z zegarka nawet przy stabilnym biegu często jest mało wiarygodny - a przy jakichś akcentach czy ciekawszych programach w ogóle nie wyrabia (zbyt wolno reaguje). Inna sprawa, że jeśli chcesz dokładnie kontrolować akcenty i interwały, to trzeba by się też doposażyć w footpod który precyzyjnie zareaguje na każdą zmianę tempa. I teraz pytanie... czy warto aż tak kombinować i przede wszystkim czy umiemy korzystać z tych odczytów
@noeasywayout: biegam z samym zegarkiem. Ostatnio z Garminem Instinct 2. Idealnie nie jest, ale jak na moje bardzo amatorskie potrzeby wystarcza. Nawet do jazdy na rowerze, która z reguły jest bardziej przekłamana.
Pas pewnie kupię, ale Garmin HRM-Pro Plus jest ciągle za drogi, żebym się przekonał do kupna.
@enron: a co z ta dysproporcja? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ptakov23: wuj wie ( ͡º ͜ʖ͡º) Jak pas się zepsuł to nie miałem jak tego weryfikować, zaś ostatnio nawet pomyślałem czy nie spróbować go naprawić to nie mogłem dziada znaleźć. Kupiłem decathlona, a cena pro w tej sytuacji to mocne przegięcie - nie jestem zawodowcem, by na dodatkowy pasek wydać tyle
@enron: no wlasnie z tego sie smieje, doplacic 600 zeta za 3 dodatkowe wykresy, z których nic nie wynika dla amatora ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ptakov23: no bez przesady, normalny pasek kosztuje 169 (Decathlon), Garmin HRM PRO bodajże 350. Nadal dwie stówy dopłaty, ale już nie 6 ( ͡º ͜ʖ͡º)
Do tego można teoretycznie wykryć pewne nieprawidłowości