Wpis z mikrobloga

@tesknilam_: dzięki :) polecam na wypad, bo widoki świetne, no i tam można więcej km wychodzić, np. do Hali Gąsienicowej.

@ismenka: Polecam również. Byłem jakiś czas temu i pewnie jeszcze raz się tam wybiorę.
  • Odpowiedz
@ismenka: wrzucisz więcej szczegółów tej trasy? da radę bez aklimatyzacji i 2 obozów na weekendowy wypad? :)
najlepiej jakby dało się pętlę zrobić (start i powrót z tej samej wioski)
  • Odpowiedz
  • 0
@T1oo: Zdecydowanie warto.

@tojamatteusz wg temperatur wczoraj odczuwalne było siakieś 24 w słońcu i już gorunc najbardziej doskwierał, więc mogę sobie tylko wyobrazić, co tam się działo przy 40 st. C…

@DelPierdo Da radę ( ͡° ͜ʖ ͡°) to trasa dla dzieci i seniorów + niedzielnych Sebixów, co wchodzą z piwem w ręku (i umierają co 50 schodków) xD Kolana tylko przy schodzeniu można mocniej odczuwać, dlatego
  • Odpowiedz
@ismenka: O kutwa, pamiętam wejście na Gęsią Szyjkę jako najbardziej frustrujące ze wszystkich wejść na szczyty w Tatrach.

Za każdym razem, gdy wydawało mi się, że już widzę szczyt, okazywało się, że to tylko kolejny garb, za którym jest kolejne podejście. Na szczęście widoczek zrekompensował wszystko.
  • Odpowiedz
  • 1
@Sierzant_Cruchot: No, trochę męczące są, tętno czasem zbliżało się do zawałowego, ale myślałam, że schody bardziej dadzą mi w kość... lub chociaż mojemu tyłkowi, który wymaga ujędrnienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@LostHighway To fakt, popularne trasy tak mają, dlatego nie przepadam za Tatrami weekendami. Tutaj ruszyliśmy o 8 rano, ludzi garstka na szlaku, a o 11 - gdy my już wracaliśmy - na polanie były tłumy...
  • Odpowiedz