Wpis z mikrobloga

Niech #!$%@? jakaś wojna wybuchnie i zaora ten system bo to jest #!$%@? niemożliwe. Czacie, kawalerka 40m na Białołęce (najbrzydsze miejsce na świecie, już wołałbym mieszkać w Łodzi) za niecałe 2872zł. A, 30zł mniej jeżeli bez konkubiny. No ja #!$%@? xD Zapomniałbym, jeszcze musisz zapłacić 2400zł prowizji dla agencji (X #!$%@? DE)

#warszawa #nieruchomosci #przegryw
CXLV - Niech #!$%@? jakaś wojna wybuchnie i zaora ten system bo to jest #!$%@? niemoż...

źródło: image_2023-05-21_194123524

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie życz żadnej wojny bo nie wiesz czego sobie życzysz.


@damianooo8: a #!$%@?, dużo #!$%@? wyginie na wojnie, ok też trochę dobrych ludzi, ale jest to poświęcenie na które jestem gotów, brak jest mechanizmów selekcji naturalnej w naszym społeczeństwie, a wojna to mimo że zamiennik pełen wad to chyba najlepszy.

https://m.youtube.com/watch?v=rrQR1KWmbjE&pp=ygUWaWRpb2tyYWNqYSB6d2lhc3R1biBwbA%3D%3D
  • Odpowiedz
@CXLV: a jaki problem? 1,9k to i tak bardzo niska cena jak na dzisiejsze ceny mieszkań. Pewnie ktoś kupił i tak dużo wcześniej, bo za tyle mieszkania dzisiaj nie opłaca się wynajmować kupując w WWA po rynkowej cenie.

I to jest jedno, a opłata do spółdzielni jest dość wysoka, ale wynika pewnie z tego, że mieszkanie jest po prostu już wiekowe i właściciel nie ma tu nic do gadania. Kto
  • Odpowiedz
@NijuGMD: No to przyznam, że niezła okazja Ci się trafiła. Jednak tak szczerze- według mnie to jest kwota, za którą bym nie wynajęła mieszkania. Moje stare mieszkania wynajmuję za rozsądne kwoty, nie robiłam podwyżek z okazji wojny, nie jestem krwiopijcą.
  • Odpowiedz