Wpis z mikrobloga

Każdy z Was był lepiej ubrany na maturę, niż Żeleński na odebranie najwyższego polskiego odznaczenia. Dlaczego on tak uwielbia okazywać brak szacunku innym? To nowy "standard" w dyplomacji?

Głowa państwa w którym jest wojna ma chodzić w brudnym dresie a na przykład państwa, w którym jest powódź w kaloszach i szortach?

#ukraina
T.....l - Każdy z Was był lepiej ubrany na maturę, niż Żeleński na odebranie najwyższ...

źródło: Screenshot_2023-05-21-16-33-01-891_com.google.android.youtube

Pobierz
  • 49
@TormentedSoul poruszałem to albo tu albo na hejto. W sensie jego ubiór, przy okazji spotkania z POTUS.
Też słyszałem, że musi tak wyglądać, bo kraj walczy, bla bla bla...

Prawda taka jest, że to PRowa sztuczka. Niektórzy na to się łapią. Dla mnie to przeginka. Jak siedzi sam w Kijowie niech nosi co chce. Jak wyjeżdża do innych krajów albo przyjmuje gości ważnych czy przyjmuje odznaczenia to z szacunkiem.

Albo jest sytuacja
@TormentedSoul: No ja też. To jest chory i niebezpieczny naród. Całe lata broniłem Rosjan na wykopie. Ale okazało się, że to są zwyczajne m0skale,
W słynnym filmie z torturami, kastrowaniem w wersji maksymalnie brutalnej, ciągnięciem za samochodem i morderstwem, brała udział spora grupka tych zwierząt, którzy pomagali oprawcy lub biernie się przyglądali. Taki czyn poskutkowałby kulą w łeb nawet we frontowych oddziałach SS. To samo z obcinaniem głowy jeńca - moskale