#ksiazki #scifi proszę o polecenie książki sci-fi. Jestem właśnie po lekturze Stephensona 7 EW. Z chęcią przeczytałbym coś w klimacie pierwszego kontaktu z obcą cywilizacją/ albo coś z gatunku hard sci-fi ( ͡º͜ʖ͡º)
Poddaję się. Może Spełniacz Życzeń na święta zapoda mi grę trochę w stabilniejszej wersji, z działającym A-Life 2.0. Za stary jestem na siedzenie i ustalanie sensownych ustawień graficznych przez dwa dni, a na Low z RTXem 3070 grać nie zamierzam.
Mimo wszystko preorderu wersji Ultimate nie żałuję i gry nie zwracam, bo wiem, że tak jak CP2077, za pewien czas będzie świetna.
3 667zł nadpłaty - not grejt, not terrible, ale jakby tej nadpłaty nie było to przynajmniej przez te miesiące by ta kasa pracowała na jakimś koncie oszczędnościowym czy lokacie, a tak psu w dupę ( ͡°ʖ̯͡°) #pit
pytanie roku, mam i7 7700k z PLANAMI upgradeu za powiedzmy 6 msc, brać teraz RTX 3060 12GB czy czekać i kupić 4070TI gdy będą dostępne? Duży spadek będzie na tej 2giej przez procesor? #pcmasterrace #komputery
Jakie auto typu kombi do zagazowania? Dlaczego kombi? Bo to najwszechstronniejszy typ samochodu, nadaje sie do przewozu mebli podczas przeprowadzki. Idealne na wyjazdy, nawet mozna w nim spac. Jest niskie co przy duzych przebiegach oszczednosc na paliwie. Dlaczego LPG? Bo #techowepaski ( ͡°͜ʖ͡°) #samochody #lpg
Jedyny prawilny samochod to 20letnie bmw posiadane przez 20latkow ktorych na razie nie stac na nic lepszego.taki obraz wasz. Kwintesencja tego tagu. #bmw #motoryzacja
Mam możliwość zmiany roboty. 100% zdalnie czyli bede musial sobie jakieś biuro ogarnąć. Ile pi razy drzwi płacicie za wynajem przestrzeni coworkingowej w waszych miastach ? Można teoretycznie ogarnąć jakąs kawalerkę (pokój ?) al nie mam pojecia jakie sa koszty "normalnego biura"
Niestety w moim obecnym mieszkaniu nie mam możliwości pracy a dom się buduje dopiero
@SP_Alfa_Kilo to skrzyżowanie z drogą dla rowerów, po którym rowerzyści mogą jechać, także szybko. A więc kierowca zachowując szczególną ostrożność powinien jak najbardziej spodziewać się, że będzie musiał ustąpić pierwszeństwa
Co to się stało Pacjent: Suzuki sx4 gen1 Drążka biegów z pozycji neutralnej nie można przesunąć do lewa (czyli nie można wbić 1 i 2) a na wstecznym jedzie do przodu.