Wpis z mikrobloga

@Tytanowy_Lucjan ogólnie nie przypadł mi do gustu i mi się nie podoba. No i denerwuje mnie, że powiadomienia z poziomu blokady ekranu wyświetlają się tylko dla Gmaila, SMS, nieodebrane połączenia i Messenger, reszta aplikacji nie ważne co bym ustawił to i tak nie wyświetli.
@SandalzJezusa: siedzę właśnie w ogródku w pełnym słońcu i bez problemu piszę odpowiedź do Ciebie - wiadomo, nie jest to 100% widoczności, ale nie ma tragedii. Co do jakości wyświetlania obrazu - dla mnie ok, czasami jak spojrzę pod kątem, to jakoś dziwnie światło się odbije i pojawiają się różowe refleksy, ale nie zwracam na to większej uwagi. Do przełknięcia. W Diablo Immortal pyka się świetnie. ( ͡° ͜ʖ
@SandalzJezusa: Weź się może Oukitelami z serii WP zainteresuj, mam WP7 po 3 latach bateria dalej jedzie 3-4 dni, jak na urlopie mocno bawię się mapami to 2 ;). Wydajnościowo jest przyzwoicie na tyle żeby nic nie zmulało acz nie gram na nim// no kiedyś pokemony się zdarzyło ale cii. Jedyny minus to Mediatek więc dużo aktualizacji Androida to nieoczekuj, no ale nie każdy potrzebuje. Plus faktycznie jest pancerny i nie