Wpis z mikrobloga

@SandalzJezusa Za 1500? To co on będzie jeszcze robił, piekł ciasta? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Ostatnio kupiłem córce Motorole G31, 4gb ram, 64gb pamięci, wyświetlacz 2400x1080 OLED!
Telefon nówka sztuka, 2 lata gwarancji i kosztował... 700zł xD
W ogóle wtf?
Cóż za pięknych czasach mi przyszło żyć.
@SandalzJezusa: Kupiłem już wielu znajomym redmi note 10 pro i są zadowoleni. Wtedy wersja 11 była gorsza od 10, a czekać na 12 nie było już czasu, więc nie znam jej parametrów.

8 GB RAM, 128 lub 256 GB pamięci wewnętrznej, bateria 5200 mAh. Żadnych zwiech czy przegrzań w słońcu. Na zdjęcia nie zwracam uwagi, więc nie wiem, ale opcji ma sporo w aparacie.

Jak rzadko wymieniasz telefony to jest to
@SandalzJezusa Za 1500? To co on będzie jeszcze robił, piekł ciasta? ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Kriegor tym czasem mirek niżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wymieniam telefon raz na 5 lat więc jakoś nie mam problemu tyle wydać chociaż faktycznie trochę boli wydając tyle kasy zwłaszcza, że pamiętam czasy gdy nowe telefony po 400zl kosztowały ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@SandalzJezusa Teraz też kupisz nowy w podobnej cenie, tylko trochę słabszy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiesz, chyba po prostu jestem już trochę stary i te gonienie za cyferkami wydaje mi się trochę śmieszne, kupić telefon z hiper parametrami i później wykorzystywać 20% tego xd
Co do kwoty jaką wspomniałeś, nie chodziło mi, że to jakoś dużo szczególnie jak wystarcza Ci na dłużej, po prostu za połowę tego można