Wpis z mikrobloga

@Skey2142: Tak bronią swojej państwowości i powstrzymują imperialne zapędy rosji, państwa które jawnie grozi nam wojną czy a takie atomowym na Warszawę. rosja, nasz największy wróg obrywa i nareszcie to nie my musimy ginąć i gnić w okopach.
Nasz największy wróg dostaje łomot, stracił 2000 czołgów, 10 000 sztuk sprzętu wojskowego od ciężarówek po okręty flagowe floty czarnomorskiej.
A tu przez jakąś pyskówkę ludzie domagają się zaprzestania pomocy Ukrainie wbrew naszemu
@Zborro: przypomnij mi jaki kraj robił wieczną lache w 1920r Polsce ? może ŻADEN ? oni nie bronią nas tylko siebie i swój banderaland, za naszą kasą i naszymi zabawkami. a nawet w obliczu rzekomej utraty niepodległości nie są wstanie zdobyć się na cywilizowany ruch tylko jeszcze jątrzą i uprawiają kłamliwą politykę historyczną w stosunku do kraju który na początku wojny dał im najwięcej. to jest ta sama swołocz co ruskie
via Android
  • 1
@vismaiorr świat nie jest czarno biały. realia są takie że rzut beretem od twojego kompa sączy się jecha. przegrana Ukrainy i marionetkowy rząd w Kijowie to dla nas bardzo trudna sytuacja na dekady, a wtedy pamięć o Wołyniu to będzie nasze najmniejsze zmartwienie.
@Zborro: w dłuższej perspektywie i tak nie mamy nic do gadania, swoje zrobilsmy na początku, jako pierwsi daliśmy najważniejszy impuls. cała reszta, to wola ameryki nie nas czy "zachodu" który nie pójdzie umierać za chochołów.. teraz czas na pragamatyzm i cynizm który pozwala dbać o swój kraj by w przyszłości znów nie stał sie drogą publiczną dla obcych wojsk, i wychodzę z założenia że oba te kraje są nam wrogie i
A ja to myślałem, że robią to, aby obronić własną państwowo


@Skey2142: a ja czytałem w podręczniku do historii, że w 1920 Polacy obronili Europę przed komunizmem. Dzięki, że mnie oświeciłeś, że to klamstwo, a naprawdę tylko broniliśmy swojej państwowości
Nasz największy wróg dostaje łomot, stracił 2000 czołgów, 10 000 sztuk sprzętu wojskowego od ciężarówek po okręty flagowe floty czarnomorskiej.

A tu przez jakąś pyskówkę ludzie domagają się zaprzestania pomocy Ukrainie wbrew naszemu interesowi narodowemu. I jak nie nazywac ich kacapskim trolami?


@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl: jakby Rosja była naszym(polskim) wrogiem to byśmy nie utrzymywali z nimi stosunków dyplomatycznych i #!$%@? z kraju ich dyplomatów, ale wiemy, że pisząc "naszym" miałeś na myśli twoich,
A ja to myślałem, że robią to, aby obronić własną państwowość, ale czego to się człowiek nie dowie na tym tagu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Skey2142: jedno nierozerwalnie implikuje drugie czyli generalnie obydwaj napisaliście to samo
a ja czytałem w podręczniku do historii, że w 1920 Polacy obronili Europę przed komunizmem. Dzięki, że mnie oświeciłeś, że to klamstwo, a naprawdę tylko broniliśmy swojej państwowości


@bndkt15: Porównujesz nieporównywalne kwestie.