Wpis z mikrobloga

cześć, 15 lat na wykopie i w sumie pierwszy raz potrzebuje a przynajmniej chciałbym #wykopefekt dla jednej wszy z azorów, trafiliśmy do jego knajpy bo miała dobre opinie na tripadvisor, zjedliśmy i było średnio. Wystawiłem kometarz i w sumie by się temat zakończył, komentarz ani negatywny ani pozytywny ale wesz zaczął wjeżdżać mi narodowo i do tego zahaczając o IIWS. W sumie przydało by mu się pare komentarzy coby niemiał 5* na TI bo inaczej ludki będą do niego trafiać a w sumie smutno..... https://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g189135-d16945438-Reviews-Ned_Kelly_s_Irish_Pub_Grill-Ponta_Delgada_Sao_Miguel_Azores.html
saweko - cześć, 15 lat na wykopie i w sumie pierwszy raz potrzebuje a przynajmniej ch...

źródło: Pokaż Ostatnie zdjęcia

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
@saweko: jako niezalogowany nie widzę tej odpowiedzi, opinia jako jedna z ostatnich więc ciężko stwierdzić czy to realna odpowiedź właściciela. Kliknąłem okejke przy komentarzu, będzie lepiej widoczny.
  • Odpowiedz
@saweko: Swoją drogą, dosyć marny wybór godziny na ten wpis. Wykop dogorywa i o normalnych porach, a co dopiero o ~23 czy w nocy. Może wrzuć to jeszcze raz gdzieś koło południa, ewentualnie rób znalezisko.
  • Odpowiedz
@saweko: póki internetu nie było, tylko jego rodzina wiedziała, jaki z niego debil i zaścianek. A tak, cały świat się może dowiedzieć. Ciśnij tam pajaca, żeby chociaż to co napisał zgodne z prawdą było, to jeszcze pół biedy. A to zwykłe #!$%@?.
  • Odpowiedz
@saweko: Czy przypadkiem nie ma w polsce instytucji, która zajmuje się kłamstwami historycznymi o polakach podczas 2WŚ? Może trzeba do nich uderzyć, żeby polska ambasada spytała się właściciela, czy lubi nie być pozywany.
  • Odpowiedz
Koleś ma problem z każdym. Amerykanów wyzywa id idiotów, kogoś tam ciśnie, ze piwo za długo pił. Szkoda strzepić ryja.
  • Odpowiedz