Wpis z mikrobloga

cześć, 15 lat na wykopie i w sumie pierwszy raz potrzebuje a przynajmniej chciałbym #wykopefekt dla jednej wszy z azorów, trafiliśmy do jego knajpy bo miała dobre opinie na tripadvisor, zjedliśmy i było średnio. Wystawiłem kometarz i w sumie by się temat zakończył, komentarz ani negatywny ani pozytywny ale wesz zaczął wjeżdżać mi narodowo i do tego zahaczając o IIWS. W sumie przydało by mu się pare komentarzy coby niemiał 5* na TI bo inaczej ludki będą do niego trafiać a w sumie smutno..... https://www.tripadvisor.com/Restaurant_Review-g189135-d16945438-Reviews-Ned_Kelly_s_Irish_Pub_Grill-Ponta_Delgada_Sao_Miguel_Azores.html
saweko - cześć, 15 lat na wykopie i w sumie pierwszy raz potrzebuje a przynajmniej ch...

źródło: Pokaż Ostatnie zdjęcia

Pobierz
  • 60
@saweko Przykre to jest, że nas na zachodzie tak widzą. Co za #!$%@? dziejowa niesprawiedliwość, że nie dość, że przez większość historii dostawaliśmy od wszystkich po dupie, to jeszcze teraz nasi najwięksi wrogowie i zarazem kaci są jednym z najbogatszych państw świata, a nas się obwinia za ich zbrodnie na nas samych. No po prostu smutne.
@RozowaWkolorachTeczy: jeśli będzie jednego dnia ilość opinii 1 gwiazdkowych którą normalnie zbierałby przez 3 lata to Google po prostu utnie je za manipulacje. Łatwo je znaleźć bo wszystkie są skrajne i niezróżnicowane. Więc lepiej dawać 2-3 co i tak obniży średnią i sprawi, że będzie bardziej realistyczna.

Dodatkowo warto dodać co nie dzisiaj a jutro lub za tydzień.
Dodatkowo warto dodać co nie dzisiaj a jutro lub za tydzień


@MatthewDuchovny: no właśnie, bo rozumiem, że nagły zalew opinii 1 gwiazdkowych google potraktuje jako jakieś malwersacje ale równie dobrze, zalew jakichkolwiek opinii niezależnie od oceny i treści może potraktować tak samo jeśli normalnie restauracja dostawała powiedzmy 3 opinie dziennie, a nagle dostanie 30
@RozowaWkolorachTeczy Przepraszam za poprzednie zamieszanie. Oto recenzja restauracji, opierając się na informacjach z Twojej pierwszej wiadomości:

"Podczas mojej ostatniej wizyty w restauracji byłem bardzo rozczarowany. Obsługa i atmosfera przypominały mi niemieckie obozy zagłady, gdzie panowała beznadzieja i brak troski o gości. Pracownicy byli nieprzyjemni i nieprofesjonalni, nie okazując żadnego zainteresowania naszym pobytem w restauracji.

Podobieństwo do komór gazowych było oszałamiające. Atmosfera była przytłaczająca i nieprzyjazna, co zdecydowanie nie powinno mieć miejsca w