Wpis z mikrobloga

@damianooo8: Nie tylko on tak zarabia. Sporo zespołów gra na jakichś imprezach miastowych. Na ten przykład był u nas kiedyś Zenek Martyniuk i pyknął trzy piosenki z plejbeku i spłynął za to Lady Punk pełna profeska. Ponad godzinę grania i ludzie bawili się zajedwabiści chociaż padało.
@damianooo8: Gurde nie pamiętam jaki zespół (bodajże T LOVE, ale nie jestem pewien, bo dawno było), ale wokalista nawalony jak meserszmit ledwo co bakał pod nosem i szybko koncert przerwano. Hajs potem oddali i przeprosili. xD
@drogba90: Kiedyś gdzieś z nim widziałem jakiś wywiad, w którym on sam stwierdzał i zdawał sobie całkowicie sprawę w jakim "położeniu" on się znajduje. Śpiewa bo na tym zarabia, uczęszcza na te festyny/dni miast, bo dostaje za to pieniądze. My tutaj z perspektywy fotela możemy się pośmiać, że hehe przyszło 10 osób na jego koncert, ale inna gwiazda, albo jakiś Zenek Martyniuk by się obrócił na pięcie i powiedział, że nie
już nie przesadzaj, ma dwie. Kobiety są aha aha gorące i nie dotykaj mnie, bo powiem mamie


@JoeGlodomor: jest jeszcze trzecia dość znana i chyba najbardziej ciekawa- Rozkołysz się. Jest cała masa zespołów i wokalistów znanych tylko z 1 kawałka, więc w sumie u niego jest całkiem dobrze
rzaden_problem - >już nie przesadzaj, ma dwie. Kobiety są aha aha gorące i nie dotyka...