Wpis z mikrobloga

Tinder update, każda randka odbywała się z innym facetem

2.05 randka z obiadem i drinkami ocenieniam 4/10
+ dżentelmen zapłacił, zaprosił, wszystko zorganizował więc pokazał się z dobrej strony, w moim typie
- małomówny ale to chyba przez stres

6.05 spacer po parku 1/10
+ ładna okolica
- gość nastawiony na seks, już zapraszał do siebie, godzinę było ok a później wyszło szydło z worka

10.05 drinki w knajpie 6/10
+ wybrał fajne miejsce, dobrze się rozmawiało, mój typ, zabawny, super się ubiera, ten również za wszystko zapłacił i dodatkowo zamówił mi taxi do domu
- dużo byłych i to mnie przytłoczyło

12.05 impreza z moimi znajomymi + spotkanie z nim w klubie od 10/10 do 2
+ super zabawa, stawiał super drinki, przystojny, poczułam dobry vibe, była mocna chemia
- na sam koniec zaprosił do siebie do mieszkania i czar prysł... sprawa jasna, liczby na seks i nic więcej

I tak został w grze tylko ten pierwszy. Niedługo wraca z wakacji i pewnie się spotkamy. Różowym też jest ciężko o związek xd
#tinder #zwiazki #usuwajo #niematakiegousuwania
Nassi - Tinder update, każda randka odbywała się z innym facetem

2.05 randka z obiad...

źródło: winternecienicnieginie

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jeśli ktoś szuka dziwki na tinderze to bardzo dobrze, że laska zjadła na jego koszt a on dostał kopa w dupala :)
  • Odpowiedz
  • 4
jeśli ktoś szuka dziwki na tinderze to bardzo dobrze, że laska zjadła na jego koszt a on dostał kopa w dupala :)

@qeti: XD XD XD
  • Odpowiedz
@Nassi: az mnie przeszły ciarki żenady czytając to co wyprawiają faceci. Restauracja jest dla stałych par, a nie dla osób które dopiero co się poznają. Knajpa aż nadto wieje desperacją i nudą.

  • Odpowiedz
@Nassi: ja #!$%@? XD i pomyśleć, że większość z tych facetów zaprasza typiare na kolacje, którą stawiają plus FAJNE drinki. Potem się w dupach przewraca. Nie wiem czy tylko ja tak trafiam, ale na randce zawsze kobieta za siebie płaci, a jeśli ma z tym dylemat i widzę to po niej to mówię wprost, że każdy płaci za siebie, a jeśli złapiemy współny vibe na kolejne spotkanie to nie mam
  • Odpowiedz
@Nassi: @dzkeson Problemem osób, które hejtują takie wpisy jak @spirityfree jest nie tylko to, że są mentalnie ubogimi talibami, którzy nie zauważyli, że kultura zachodnia przeszła w latach 70 ubiegłego wieku rewolucje seksualną. Większym problemem wydaje się tu materialne ubóstwo. Wydanie stówki na jedzenie i drinki na randkę to jak puszczenie stówki u buka. Wejdzie albo nie wejdzie. Nie weszło to trudno. Było warto zaryzykować tylko stówkę dla
  • Odpowiedz
@Lemoniadewithcitrone: Bo się nie umawia i nie pisze z kilkoma na raz tylko bierze się jedną osobą z którą się klei i wychodzi z tej czy innej aplikacji (wiem, bo właśnie tak zrobiłem, konto #!$%@?, laska się też tam nie logowała odkąd się znamy czyli jakieś trzy tygodnie, zajebiście się dogadujemy, rozmawiamy, flirty, podteksty, seks rozmówki, koleżeńskie telefony, zdjęcia, plany na spotkanie). Też po części miałem takie, no ale może
  • Odpowiedz
@Psylon: Na tym polega różnica że ten grajek coś dał od siebie ;) W przypadku randki można stawiać się na równi i zakładać że obie strony coś od siebie dają albo wychodzić z założenia że jedna jest gorsza więc musi nadrobić swoimi pieniędzmi.
  • Odpowiedz
@Psylon: Chcesz to ruchaj się z kim i jak popadnie pajacu ale nie próbuj tego normalizować. Jesteś taki cwany? Idź i rozpowiadaj, że uprawiasz seks z wieloma osobami, w szczególności potencjalnym partnerkom. Jestem pewien, że mokro im się zrobi i każda będzie chciała z Tobą być. Jesteśmy społecznością monogamiczną, to najlepsza strategia reprodukcyjna jaką człowiek wymyślił. Koniec, kropka. O islamie wspominać nie będę bo to jeszcze zaszłości przeszłości. Poza tym
  • Odpowiedz