Wpis z mikrobloga

Co tam @reddin nadal twierdzisz że tablice nie są potrzebne? Jak zidentyfikować takiego pedalarza co kopie komuś w auto? Bez złośliwości, po prostu jestem ciekaw jak w przypadku uszkodzeń zlokalizować takiego kogoś? Mówię o akcji z drugiego filmu. Tylko mi nie gadaj że to bajanie, tylko odpowiedz na pytanie jak takiego kogoś zidentyfikować.
#rower #pedalarze #patologiazmiasta #patologiazewsi
BomBom - Co tam @reddin nadal twierdzisz że tablice nie są potrzebne? Jak zidentyfiko...
  • 82
  • Odpowiedz
@MateMizu: bo dzięki temu można sprawdzić czy ma ważny przegląd, ubezpieczenie, właściciela jak zaparkuje w miejscu niedozwolonym, fotoradar/monitoring złapie jeśli będzie się niewłaściwie poruszać. Mam jeszcze wymieniać czy to starczy?
  • Odpowiedz
  • 2
@BomBom każdy #!$%@? pedalarz powinien mieć obowiązkowe OC i tablice rejestracyjną

gdyby którykolwiek kierowca samochodu jeździł slalomem raz chodnikiem między pieszymi a raz ulicą jak mu wygodnie to byłby bohaterem głównego wydania serwisu informacyjnego w wydaniu ogólnopolskim s te #!$%@? są bezkarne i jeszcze oczekują równego traktowania na drodze
  • Odpowiedz
@a665321: "można sprawdzić czy ma ważny (...) , ubezpieczenie, właściciela (...), fotoradar/monitoring złapie jeśli będzie się niewłaściwie poruszać. Mam jeszcze wymieniać czy to starczy?"

Tak, możesz wymieniać dalej. Jeszcze dopowiem, że po rejestracji i numerach można bardzo łatwo sprawdzić czy pojazd (rower) nie jest kradziony.
  • Odpowiedz
@a665321: Wymieniasz dalej? To nie argumenty akurat tylko fakty. Masz rację bo wymieniasz rzeczy, które umożliwia rejestracja lub identyfikacja właściciela pojazdu. W przypadku roweru i hulajnogi elektrycznej jest tak samo. Tylko w przypadku roweru ubezpieczeniem jest sam właściciel więc jeśli nie można go zidentyfikować to nie ma też ubezpieczenia. Rejestracje dla rowerów poza... No właśnie koniecznością ich zarejestrowania nie mają absolutnie żadnych wad dla nie łamiących przepisów ludzi. Mają natomiast
  • Odpowiedz
Za to tępię pozerów na szosach, siadam im na dupie i cisnę aż im tchu brakuje i zwalniają, wtedy ich wyprzedzam na kole xD


@dragon7: tak było, nie zmyślam. Wykopek postrachem szos, tak jakby ktoś dawał #!$%@?, że ktoś próbuje usiedzieć na kole xD

BTW jak jesteś na kole to oznacza, że jesteś za kimś, a nie, że wyprzedzasz
  • Odpowiedz
@dragon7: ale ja wiem co to znaczy. "Na kole" oznacza, że jedziesz zaraz za tylnym kołem innego kolarza. Jeśli go wyprzedzasz to już nie możesz być "na kole".

Także to ty nie wiesz, co oznacza to wyrażenie. Wzięte, co ciekawe, od znienawidzonych przez ciebie kolarzy szosowych xD
  • Odpowiedz
@BomBom: no dobra ale jak takie tablice mialy by wyglądać? Napis na ramie? Xbyt maly by był użyteczny, kwadraty jak w motocyklu ? Nieuzywalne na rowerze przez opory. Teoretycznie mozna by je nosić na ubraniu (np rękawie ale to banalne do zakrycia i nic nie rozwiąże (a wszystko komplikuje)
  • Odpowiedz
no straszne szkody wyrządził ten pedalarz


@Kouros: Jeżeli te szkody będzie miał wycenić ubezpieczyciel (np. żeby obniżyć wartość samochodu przy szkodzie całkowitej) albo leasing, to nagle się okaże że wg nich trzeba malować cały element i kosztuje to 3 tysiące.
  • Odpowiedz
@jamajskikanion:

Coś takiego tylko to jest gówno jebitne, ale takie małe jak na motorowerach? Bez problemu. W Niemczech (chyba) na hulajnogach są takie fajne małe rejestracje. Wszystko się da.To jest taki sam problem jak umieszczenie rejestracji na tych porąbanych zderzakach jakiś super samochodów, też daje opory lub zasłania chłodnice/ic i obniża osiągi. Tak naprawdę nie musi być to nawet rejestracja. Po prostu możliwość identyfikacji.
MateMizu - @jamajskikanion:

Coś takiego tylko to jest gówno jebitne, ale takie małe ...

źródło: pobrane (4)

Pobierz
  • Odpowiedz