Wpis z mikrobloga

@gargantel: a powiem Ci że czerwone na ogół widziałem w 2.0 xD a niestety po przejażdżce 2.0 kompletnie mnie nie przekonało, zmieniłem z 2.0tdi vagowskiego i dopiero 2.5 daje radę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bartektokotyo: ja właśnie wybierałem mazda vs paserati i zabudowane wnętrze mnie nie przekonało, plus większy bagażnik w vw (kombi) i DSG, poszedłem w vw
ale jak widzę mazdę, to piękna zawsze myślę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@aarahon: wiesz co to jest rok 2017, miała zabezpieczone podwozie od nowości i była sprawdzana bardzo dokładnie na podnośniku mój mechanik był zaskoczony kondycja jej przeszła wszystko idealnie, ale zgodnie z tym co każdy mówi lakier nadal jest mega delikatny i łatwo zarysować go( ͡° ʖ̯ ͡°)
@gargantel No tu też automat, bardzo fajnie działa jak na zwykłego hydrokinetka, Vagi mnie odstraszyły ilością negatywnych komentarzy o benzynach
  • Odpowiedz
@gargantel: no fakt, bryła auta naprawdę jest piękna, dość często to słyszę - zresztą zawsze też oglądałem się za tymi autami na ulicy, dobrze że po 15 roku był lift wnętrza bo teraz już naprawdę dobrze wyglądają i wewnątrz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
miała zabezpieczone podwozie od nowośc


@bartektokotyo: i to ją uratowało na jakiś czas. W sumie ciekawi mnie czy te ostatnie modele to też takie pudełka jak wcześniej czy jednak mocno poprawili komfort względem pierwszego wypustu GJ.
  • Odpowiedz
@gargantel: pastuch ma więcej zalet bo dużo lepsze wyciszenie, niuton na dole bo turbo, lepsze multimedia no tylko stylistyka bardzo zachowawcza ale dobry wóz też za to mazda piękna.
  • Odpowiedz
@widmo82: zwykła pomyłka, zresztą Panie ja skończyłem mechanikę i budowę maszyn a nie polonistykę XD
@ksiak względem komfortu mam porównanie do a4 b8 i jest o niebo lepiej (nawet wygłuszenie jest na podobnym poziomie) a zawieszenie to przepaść jeśli chodzi o wygodę jazdy na 19" po dziurawym Radomiu
@zegarmistrz001 poki co nic nie przecieka ( ͡ ͜ʖ ͡)
@matejusz_po_prostu początek 2017, dlatego przód jeszcze przed liftem
  • Odpowiedz
względem komfortu mam porównanie do a4 b8 i jest o niebo lepiej (nawet wygłuszenie jest na podobnym poziomie) a zawieszenie to przepaść jeśli chodzi o wygodę jazdy na 19" po dziurawym Radomiu


@bartektokotyo: pytanie w jakim stanie było A4 B8.
  • Odpowiedz