Wpis z mikrobloga

@ZlodziejezKhorinis: "na mnie i na moim ojcu"
TO CZEMU SAM TEGO NIE PRZECZYTASZ, JEZU.

"odpowiadamy przed (...) instytucjami ministerstwa kultury i dziedzictwa narodowego z którymi jesteśmy związani umowami prawnymi i które objęły PATRONAT nad częścią filmową projektu"

tak kuźwa patronat nad przestawianiem świnek i drzewek w modzie do 20-letniej gry-mema. Leżę xD
Pamiętam że chyba było jeszcze jedno oświadczenie czytane też przez jakiegoś lektora ale innego niż ten wyżej xDD

Podczas tego rozłamu była ogólnie beka że ludzie wysługują się lektorami żeby się kłócić XDDD


@ZlodziejezKhorinis: tyy, a to nie był ten filmik, gdzie chyba jeden z tych nestorów mówił, że on i pozostali aktorzy nie zgadzają się na wykorzystywanie ich głosów w innym modyfikacjach? Ten filmik był na kanale dziejów, ale chyba
@BusinessMoose: kurnwa XD Coś jakbym sobie przypominał, tak ten motyw że nestorzy czy tam ogólnie aktorzy dubbingowi mówili, że nie zgadzają na wykorzystanie gdzie indziej ich kwestii coś mi mówi, na pewno był jeszcze jakiś filmik z kimś znanym oprócz tego wyżej ale co to było dokładnie to nie pamiętam. Coś mi jeszcze świta że chyba to mówił Xardas/Marzecki.